Sürekli bilinmeyen numaralar arıyor

Rehbere kayıtlı kişi sayısı hariç birebir aynısını yaşıyorum. Normal de sınıf grubunda yoktum, ancak ödevleri falan öğrenmek için girdim. Birkaç kere yabancı numara aradı açmadım, fakat dün bir numara 1 saat arayla 3 kere aradı. En sonunda engelledim, size tavsiyem kim olduğunu öğrenmek için numarayı WhatsApp üzerinden kaydedin ve profil fotoğrafına bakın. Beni arayan numara hem çok değişik idi, hem de WhatsApp kullanmıyordu.

Sizin ile şu an aynı durumdayım. Sınıf grubu bir etken olabilir. Ama kesin bir şey yok iken, ortada bir şey de demek istemiyorum.
Sanırım numaranız malum sitelere düşmüş. :D
Hayda. Desene numara karşı cinsin eline geçti ise yaşadık.

Ya ben bu işi anlamıyorum. Rehber de 18 kişi var. Benim telefon numarası verdiğim kişi sayısı da 18 ama bilmediğim numaralar her Allah'ın günü arıyor. Numaralar değişik bir de. Bunu önlemenin bir yolu yok mu? Benim deneyimime göre sınıf grubuna girdikten sonra niyeti bozduk. Sınıf grubu dolayı olduğunu düşünmüyorum. Ama yine de şüpheliyim. Öncesi de arama oluyor idi. Ama bu kadar olmuyor idi. Kökten çözüm numara değiştirmek biliyorum.
Birisi numaranı dağıtmış, genelde bu işi Facebook'tan yapıyorlar. Birkaç hafta sabredersen aramayı keseceklerdir.

Facebook ile yakından uzaktan alakam yok hocam. Nasıl oldu bu iş ?
Sizin alakanızın olması gerekmiyor, ki alakanızın olmaması o kişilerin daha çok işine gelecektir. Bu kişiler çok farklı isimlerle çok farklı platformlara numara paylaşıyorlar ve insanları rahatsız ediyorlar. Eğer okul grubunda bir problem yaşadıysan veya anlaşamadığın biri varsa muhtemelen onun işidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı