Çözüldü Sürekli "bir jak takıldı." bildirimi geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Selamlar, yaklaşık dakikada 5 kere "bir jak girişi takıldı." diye bildirim alıyorum. Neden kaynaklanıyor ve nasıl çözebilirim? Bugün bilgisayarı sıfırladım, ondan sonra böyle oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, bir ihtimalle temazsızlık yapıyor olabilir. Ses donanımlarının bulunduğu jakları kontrol edin. Sök tak yapıp deneyin.
Hocam, bir ihtimalle temazsızlık yapıyor olabilir. Ses donanımlarının bulunduğu jakları kontrol edin. Sök tak yapıp deneyin.

Çözüm
Realtek HD Audio Yöneticisi üzerinden bu ayarları yaptıktan sonra sistemi yeniden başlatın. Muhtemelen çözülecektir.

1615238625543.png

Bende de oluyordu Realtek driver güncelledim düzeldi. Anakartın markasına bakarak güncelleyebilirsin.
Anakartımı maalesef bilmiyorum, nereden bakacağım?
Realtek HD Audio Yöneticisi üzerinden bu ayarları yaptıktan sonra sistemi yeniden başlatın. Muhtemelen çözülecektir.

Eki Görüntüle 913158
Konektör ayarlarını bulamadım, nerede?
Not: Tamamdır, buldum.

Eki Görüntüle 913158
Üstteki ayar bende gözükmüyor.
gucci.PNG

Teşekkürler, sorun çözüldü. Arkadaki ses kablosunu biraz daha bastırdım, temassızlık varmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı