Sürekli dişimi sıkıyorum

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Bazen diş sıkma ve bununla beraber diş eti kanaması olayıyla karşılaşıyorum. Bunun sebebinin stres olduğunu biliyorum. Ben küçücük bir şeyde dahi stres yapabiliyorum. Bir insanla konuşurken veya bir iş yaparken bile strese girip dişimi sıkabiliyorum. Haydi uyanıkken geçtim uyurken bile dişimi sıkıyorum. Yani konu bu kadar ciddi. Diş sıkma olayını nasıl bırakabilirim?

Bazen diş sıkma ve bununla beraber diş eti kanaması olayıyla karşılaşıyorum. Bunun sebebinin stres olduğunu biliyorum. Ben küçücük bir şeyde dahi stres yapabiliyorum. Bir insanla konuşurken veya bir iş yaparken bile strese girip dişimi sıkabiliyorum. Haydi uyanıkken geçtim uyurken bile dişimi sıkıyorum. Yani konu bu kadar ciddi. Diş sıkma olayını nasıl bırakabilirim?
Psikoloğa görünün hocam. En uzman görüşü o verecektir.

Bende stresten kaynakli oldugunu dusunuyorum, disimi sikmasam da gozumu sikiyorum bende stres yaptigim zaman. Derin nefes alip verin, sakinlesmeye calisin, varsa yaninizda su icin. Iyi gelebilir belki.

24 yaşındayım.
Eğer sigortanız yoksa GSS diye birşey var ona başvurabilirsiniz. Kendi sigortanızı aylık olarak devlete ödüyorsunuz. Çok yüksek bir miktar değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı