Sürekli eski fotoğraflarımı bulan arkadaşım

ı love you

Hectopat
Daha ilkokuldan beri tanıdığım bir arkadaşım var. İlkokulu bilirsiniz kutlamalarda fotoğraflarımızı falan çekerler. Bu arkadaşım o fotoğrafları alıp sadece benim olduğum kısımları alıyor. Eskiden de çok yakışıklı değildim hatta çirkindim bayağı. O fotoğraflardan aldığı kısımları da okuldaki diğer kişilere, dershanedeki tanıdığım kişilere falan atıyor. Şimdi ben ne yapabilirim bu durumda? Okula gidiyorum herkes fotoğralardan bahsediyor, gülüyor falan. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ilkokuldan beri tanıdığım bir arkadaşım var. İlkokulu bilirsiniz kutlamalarda fotoğraflarımızı falan çekerler. Bu arkadaşım o fotoğrafları alıp sadece benim olduğum kısımları alıyor. Eskiden de çok yakışıklı değildim hatta çirkindim bayağı. O fotoğraflardan aldığı kısımları da okuldaki diğer kişilere, dershanedeki tanıdığım kişilere falan atıyor. Şimdi ben ne yapabilirim bu durumda? Okula gidiyorum herkes fotoğralardan bahsediyor, gülüyor falan. Ne yapabilirim?

Arkdaşına diyebilirisin yapmaması hakkında.

Yanlışa yanlışla karşılık verilmez ama burada istisna yapılabilir bence. Bulabiliyorsan sen de bul önüne arşiv yığ arkadaşının.
Kesinlikle katılıyorum.
Muhtemelen arkadaşı uyardın ama yapmaya devam etti, aynı arşivlere göz atma sırarı sana gelmiş demektir. Ne demişler, ateşe ateşle karşılık verilir. Ha burada ateş yerine başa bir şey var ama önemli değil.

Bakabileceğim bir yer yok. Çünkü eski telefonlarda kalan fotoğrafları yedeklemediğim için ve o sosyal medya hesaplarını kapattığı için bir şey bulamam. Neyse bir yerden buluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı