Sürekli karşımıza çıkan Valorant reklamları

Furkan___

Hectopat
Makaleler
1
Evet Riot Games tarafından sürekli reklama maruz kalıyorum. Valorant ilk sezonlarda oynamaya başlayıp bıraktım. Lakin sürekli YouTube bakarken falan hep reklam çıkıyor. Bende çerezlerden mi geliyor. Yoksa herkese geliyor mu? Bu durum hakkında ne düşünüyosunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Riot Games tarafından sürekli reklama maruz kalıyorum. Valorant ilk sezonlarda oynamaya başlayıp bıraktım. Lakin sürekli YouTube bakarken falan hep reklam çıkıyor. Bende çerezlerden mi geliyor. Yoksa herkese geliyor mu? Bu durum hakkında ne düşünüyosunuz?

Bana da bilgisayarda sürekli çıkıyor ancak Valorant ile ilgili hiçbir şeye bakmıyorum aksine hiç sevmiyorum oyunu. Bende anlamadım nedenini size özel bir şey değil yani.

Reklam için yüksek bir bütçe ayırdıkları için ilgili, ilgisiz herkese çıkıyor sanırım reklamlar.

Reklam için yüksek bir bütçe ayırdıkları için ilgili, ilgisiz herkese çıkıyor sanırım reklamlar.

Oyun güzel olmayınca reklamla oyuncu çekmeye çalışıyorlar. Reklamları bile kaliteli değil bir Valhalla reklamına bak bir de yaptıkları saçma reklamlara bak.
Hayatımda gördüğüm en çok oyun reklamı yapan firmayı tebrik ediyorum. Riot Games gerek LoL gerek Valorant her oyununda en çok reklam yapan oyun firması olmayı başarıyor.

Geri
Yukarı