Sürekli kötü öneri yapılması

Kasaya 1000 TL ayırıp da bunun parasını işlemciden kesen bir insanı uyarmak çocukluk mu?
Belki adamın bu konularda bilgisi yok? Uzman olduğu için yardım istemiyor ya?
Verilen önerileri dinleyip dinlememek kendi tercihi.

1050 Ti için 800W PSU isteyen birisini uyarmak çocukluk mu sizce?

Kasaya 1000 TL ayırıp da bunun parasını işlemciden kesen bir insanı uyarmak çocukluk mu?
Belki adamın bu konularda bilgisi yok? Uzman olduğu için yardım istemiyor ya?
Verilen önerileri dinleyip dinlememek kendi tercihi.

1050 Ti için 800W PSU isteyen birisini uyarmak çocukluk mu sizce?

Ne alaka şimdi bunun yazdığımla? Adam 5900X, 3080'li bir sistem dizmiş örneğin, diyor ki kasa ne önerirsiniz; gelip birileri direkt ne "Sisteme ne?" bütçeye bakmadan MAG Forge atıyor. Ayrıca şöyle bir şey de var: Adamın bütçesi 300-400 TL, illa MAG Forge diye tutturuyorlar. Bunu çocukluk olarak algılıyorsan ne diyeyim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce 3080'li bir sistem alacak olan kişinin kasa için bütçesi 300 TL mi olur? Daha düzgün bir hava akışı için bütçesini 200 TL arttırmasını istemeleri gayet mantıklı.

Son düzenleme:
Sizce 3080'li bir sistem alacak olan kişinin kasa için bütçesi 300 TL mi olur? Daha düzgün bir hava akışı için bütçesini 200 TL arttırmasını istemeleri gayet mantıklı.
Okuduğunu anladığına emin misin???

Hani diyorsun ya
bunun için diyorum ki adamın 3080 li sistemi var, bütçesi 1000 TL. MAG Forge öneriyorlar.

Veya 3080 sistemden ayrı. Başka birisi. Örneğin GT 1030 sistemi var. Bütçesi 300-400 TL. Buna da illa MAG Forge zorluyorlar.

T6 ve T6 Ultra gayet güzel ürünler. 200 TL altında bulunabilen ürünler. 200 TL'ye daha performanslı bir soğutucu bulduysanız bilmek isterim.

Okuduğunu anladığına emin misin???
Gelip birileri direkt ne sisteme ne bütçeye bakmadan MAG Forge atıyor. Ayrıca şöyle bir şey de var: Adamın bütçesi 300-400 TL. İlla MAG Forge diye tutturuyorlar.
2 farklı kişiden bahsettiğinizi tahmin mi etmem gerekiyordu?
Anlaşılır bir şekilde yazmayı, konuşmayı öğrenip gelmeni tavsiye ediyorum.

T6 ve T6 Ultra gayet güzel ürünler. 200 TL altında bulunabilen ürünler. 200 TL'ye daha performanslı bir soğutucu bulduysanız bilmek isterim.

Onun için demiyorum. Ürünleri kötülemiyorum, kaç defa söyledim. Demek istediğim her bütçeye, her sisteme, her konuya direkt hazır cevap atılması.

Yaptığım yazım hatalarını düzeltir misiniz? Nerede hata yapmışım, görmek istiyorum.
Ne alaka şimdi bunun yazdığımla?
Burada ''soru işareti'' gelmesi gerekiyordu.
Adam 5900X, 3080'li bir sistem dizmiş örneğin.
3080'den sonra ''kesme işareti'' gelmesi gerekiyordu.
Gelip birileri direkt ne sisteme ne bütçeye bakmadan MAG Forge atıyor.
''Direk'' değil, ''direkt''.

Diğerlerini yazmaya üşendim. 2-3 tane daha var.

Ancak moderatörün koruması altında olduğunuzdan diye tahmin ediyorum, bunca yazım yanlışına rağmen ceza almadınız. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı