Sürekli mavi ekran ve Windows başlatılamıyor hatası

aksiyonist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sürekli mavi ekran hatası alıyorum ve Windows başlatılamıyor vb bunun gibi cümleler yazıyor tekrar kapatıp açıyorum. 1 hafta önce de aynı hata meydana gelmişti ve format atmıştım, sorun düzelmişti. Daha önceden beri var, Windows SSD'ye kurulu, acaba SSD bozuk olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ekran dosyası okumadım, bunun için şu anda yazacaklarım sadece benim düşüncelerim, hatalar farklı yerden olabilir.

SSD markadan kaybediyor, çok problemli bir model zaten, işaretlediğim değerler değişmeye başlamış, sistemi HDD'ye kurup sistemden SSD'yi çıkarıp dener misin?
s1.PNG

SteelSeries gibi ürünlere özel yazılımları kullanma, bu gibi yazılımlar sistem dosyalarına zarar verebiliyor.

Bunu kur.

Buradan Chipset indir kur.

SSD markadan kaybediyor, çok problemli bir model zaten, işaretlediğim değerler değişmeye başlamış, sistemi HDD'ye kurup sistemden SSD'yi çıkarıp dener misin?
Eki Görüntüle 489858

SteelSeries gibi ürünlere özel yazılımları kullanma, bu gibi yazılımlar sistem dosyalarına zarar verebiliyor.

Bunu kur.

Buradan Chipset indir kur.
Tamam dediklerinizi yaptım formatı anca yarın atabilirim, yani SSD mi bozuk benim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı