Sürekli nabız yükselmesi

Athena1

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam uyku duzeni yapmak için bir gün uyumamıştım akşamında yatarken aniden kalbim hızlı atmaya başladı genelde bir şeyi unuttuğumda olur bu sürekli tekrarlanmaya başladı bazen 2 dakikada bir bazen 1 saate bir henüz bir doktora danışmadım. Yazarken bile defalarca oluyor. Bir öneriniz var mı? Teşekkürler.

.

Son düzenleme:
Kalbiniz, siz ölçerken hızlı atıyorsa normaldir. Kalbiniz yine doktora göründüğünüz vb zamanlarda hızlanıyorsun beyaz yaka tansiyonu olabilir. Çok sıkıntı ediyorsanız kardiyologa gidip holter taktırabilirsiniz. Sonuçları doktorunuzla paylaşırsanız sorunu rahatça anlayabilirsiniz.

Kalbiniz, siz ölçerken hızlı atıyorsa normaldir. Kalbiniz yine doktora göründüğünüz vb zamanlarda hızlanıyorsun beyaz yaka tansiyonu olabilir. Çok sıkıntı ediyorsanız kardiyologa gidip holter taktırabilirsiniz. Sonuçları doktorunuzla paylaşırsanız sorunu rahatça anlayabilirsiniz.

Ölçmedim henüz son zamanlarda uyku düzeni ile beraber çok olmuyor hızlanmasını kendim hissediyorum zaten bir şeyi kaybetme korkusu gibi bir şey iniyor kalbime mesela.

Ölçmedim henüz son zamanlarda uyku düzeni ile beraber çok olmuyor hızlanmasını kendim hissediyorum zaten bir şeyi kaybetme korkusu gibi bir şey iniyor kalbime mesela.
Hala bir endişen varsa kardiyologa gitmeni öneririm. Bu işler boşlamaya gelmez. Sağlıklı beslenmeye ve yağsız yemeye çalış.

Geri
Yukarı