Sürekli paranormal olaylar yaşıyorum

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Evet belki çoğunluğunuz yaşadığı bazı bazı korkunç paranormal olaylar vardır. Lakin çoğunlukla tek bir seferliğine yaşıyorsunuz bu paranormal olayları. Bende bunun için açtım. Çok fazla paranormal olay yaşadım. Bu kadar çok yaşamamın sebebini de bilmiyorum. İşin garibi bundan korkuda duymuyorum. Son yaşadığım olaydan önce tabi. Öncelikle şunu söyleyeyim korku filmlerinin hastasıyım. Aklınıza gelmeyecek hayatınızda duymadığınız korku filmlerini izlemişimdir.

Neyse konumuz bu değil Yaşadığım paranormal olayların bir kısmını anlatmak istedim. Bir gün arkadaşlarımla saklanbaç oynuyorduk daha küçüğüm tabii 10 11 yaşında falanım. Saklanbaçtan önceki günde büyük bir abi vardı o zaman gizlice onun evinde korku filmi izlerdik. O açardı biz izlerdik. Büyük dediğime bakmayın 15 16 yaşında falan. Neyse izledik ama çok korkuyorum. Sürekli elimde yastık bekliyorum bir şey olacak diye. Neyse öyle ya da böyle film bitti. Ertesi gün saklanbaç oynamaya başladık arkadaşlarımla. Ben ebe oldum saklandılar. Sonra aramaya başladım. Biraz bekledim ebe yerinde kimse gelmedi ebelemeye bende biraz ileri gitmeye karar verdim. Biraz ileride merdiven var. Merdivenden aşağı inince de bir bahçe var.

O dediğim merdivenin üstünde eğilmiş sadece kafası gözüken bir arkadaşımı gördüm. Gözlerini pörtletmiş bana bakıyordu dimdik. Yüzü çok rahatsız ediciydi ama normaldi benim arkadaşımdı işte. Çok umursamadım. Gittim ebelemeye merdivenle ebeleme yeri yakın zaten. 5 6 adımda vardım ebeleme yerine ama bir gariplik vardı. Az önce merdivende gördüğüm arkadaşım çoktan ebeleyip yandaki banka oturmuştu. Ödüm koptu nasıl olabilir neydi o gördüğüm diye düşünüyordum. Hiçbir şekilde oyun bitene kadar ağzımı açmadım. Oyun bittikten sonra ise söyledim. Sen merdivenden nasıl o kadar çabuk gelip ebeledin diye. Merdivende gördüğüm arkadaşım ise ne diyorsun ben hiç merdivene gitmedim dedi. Belli etmedim ama inanılmaz korkmuştum. O günden sonra uzun bir süre o merdivene bakıyordum evimdeki camdan. Bunu bir şekilde atlattım.

Sonra bir süre daha geçti. Ben büyüdüm ama hala deli gibi korku filmi izliyordum ama hiçbiri artık korkutucu gelmiyor. Son olarak daha yeni dün yaşanmış bir paranormal olayımı anlatayım. Yatağıma girdim yatıyordum. Birden benim kaldığım odanın ilerisindeki odanın kapısı sürekli açılıp kapanıyordu. Annemi uyandırdım kapı sürekli açılıp kapanıyor dedim. O da dedi ki o odanın camını açık bıraktım ondan oluyordur dedi. Ben şimdi gidip camı kapatırım korkma dedi. Bende yatağıma geçtim. Annem çok yorgundu üşendi herhalde kalkmadı kapatmaya uyuyakaldı tekrar. Ben artık sese dayanamıyordum. Annemi kaldırmadım yorulmuştu. Kendim kapatmaya gittim. Camı kapadım. Odaya geri döndüm. Bir süre ses gelmedi sonra tekrar kapanıp açılmaya başladı. Kapının vidası falan gevşemiştir diye düşündüm kapıyı kitlemeye gittim bu seferde. Odanın kapısı açtım. Şu an yazarken bile elim titriyor.

Düşününce bile korkuyorum. Hayatımda o kadar korkmamıştım. Sağımdaki koltukta oturan Full siyah beyaz gözüyle bana bakan biri vardı. Kalbim yerinde çıkacaktı hemen ışığı açtım. Korkmamı gerektirecek bir şey yokmuş. Üst üste koyulu kıyafetler vs. vardı. Ben benzettim herhalde öyle korkunç bir şeye. Buraya kadar bir şey yok asıl korkunç olay bundan sonra başladı. Geçtim yatağıma uzandım yattım. Rüya gördüm o gece. Rüyamda şöyleydi. Aynı o geceki gibi o odaya giriyorum. Odanın kapısını açıyorum. O dediğim üst üste kıyafetlerin dizili olduğu koltuk var ya oradan kendimi izliyorum. Camı kapatmaya giderken koltuktan oradan sırtımı görüyorum. Oradan biri beni izliyorda bende rüyamda onu izliyormuşum gibi. Sonra işte aynı şeyler oldu.

O kapı tekrar kapanıp açılmaya başladı. Ben tekrar odaya gittim o koltuk kısmına baktım rüya orada bitti. Şuan inanılmaz korkuyorum. Hayatımda böyle bi olay yaşamadım. Böyle bi korku hissi tatmadım. Bunu yazarken bile elim ayağım titriyor. Sizce ne yaşamış olabilirim. Buna sebep olan şey nedir?

Merdiven olayına kadar okudum, kendinde söylüyorsun 11 yaşında korku filmi izlerdik diye. Muhtemelen o yaşlarda korku filmi izlediğin için etkilenmişsin aklının bir köşesinde kalmış. Bir anda saklanbaç oynarken merdiven kısmında arkadaşının sana garip bir şekilde baktığını görmüşsün kısaca sanrı görmüşsün çok normal.

Bende çok sanrı görmüşümdür 3 tanesini hatırlıyorum.

1* Bende akşam duymadığım bir ses yüzünden duymuş gibi olmuştum ve yatağımdan kalkmıştım.

2* 4-5 ay önce yatağımdan bir anda kalkıp anne baba diye bağırmıştım halbu ki odada hiç bir şey görmemiştim.

3* Vede bir defasında rüyada iken gerçeklik arasında gidip gelmiştim, gerçek odamdaydım nefes alıyordum yanımda suratını hatırlamadığım birini görmüştüm. Tam 3-4 salise sonra gerçekten uyanmıştım ve orada kimse yoktu.

Küçükken film izlediğinizi söylediniz.
Evet 10 11 yaşında izledim. Halada izliyorum. O zamanlar küçükken bile korku filmlerinden korkarken bile bu kadar kötü bişey başıma gelmedi. Neden şimdi.
Olur öyle şeyler arkadaşın muhtemelen yalan atmış o merdiven onun gizli yeriydi sen öğrenme diye.
Hayır hocam öyle birşeyin imkanı yok. Saniyeler önce görmüştüm arkadaşımı. Benden önce ebeleyip banka oturması imkansızdı. Oradan ebe yerine gelmesi için benim önümden geçmesi lazımdı.

İzlemeyin,oyun filan oynayın rahatlarsınız.
Bilmiyorum ya. Psikolojik destek alıcam galiba. Cidden hayatımda hiç bu kadar korkmamıştım. Anlatırken basit gibi geliyor da özellikle o rüya bitirdi beni. Bu konuyu açarken yazarken bile o anı hatırlıyorum elim ayağım titriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı