Sürekli rahatsız eden birisi nereye şikayet edilir?

c1unky

Centipat
Yer
Cinayet Büro
Reşit değilim, ailem dava açmama izin vermez fakat en yakın arkadaşımın critical Ops'dan birisi kardeşinin Google hesabını çalmış. Telefonu kitleyeceğim bana hesabını ver diyormuş. IP adresini biliyorum senin telefonunda kilitlenir bana hesabını ver diyerek Discord'dan sürekli taciz ediyor.
Arkadaşıma bu fotoğrafı atmış:

1623499314391.png

Korkusuz Hamster

Centipat
Yer
Bilgisayar başı
Tamam hesabı vereceğim bir saniye deyip Google hesabının şifresini kardeşin değişssin. Bir halt yapamaz ondan sonra :)

Evet hocam katılıyorum çok da zor değil anlaşılan yaşı küçük biri bu yüzden internetten bir yere şikayet ettiğinize dair bir şeyler atarsanız yalandan büyük ihtimalle korkar ayrıca modemi açıp kapayınca IP adresi değişiyor diye biliyorum yani büyük ihtimalle hiçbir şey yapamaz

KS
c1unky

c1unky

Centipat
Yer
Cinayet Büro
Evet hocam katılıyorum çok da zor değil anlaşılan yaşı küçük biri bu yüzden internetten bir yere şikayet ettiğinize dair bir şeyler atarsanız yalandan büyük ihtimalle korkar ayrıca modemi açıp kapayınca IP adresi değişiyor diye biliyorum yani büyük ihtimalle hiçbir şey yapamaz.

Arkadaşım hesabı vermek istemeyince Discord'dan telefonu kilitleyeceğim deyip engellemiş.

Yukarı