Sürekli rahatsız eden birisi nereye şikayet edilir?

c1unky

Decapat
Reşit değilim, ailem dava açmama izin vermez fakat en yakın arkadaşımın critical Ops'dan birisi kardeşinin Google hesabını çalmış. Telefonu kitleyeceğim bana hesabını ver diyormuş. IP adresini biliyorum senin telefonunda kilitlenir bana hesabını ver diyerek Discord'dan sürekli taciz ediyor.
Arkadaşıma bu fotoğrafı atmış:

1623499314391.png

Tamam hesabı vereceğim bir saniye deyip Google hesabının şifresini kardeşin değişssin. Bir halt yapamaz ondan sonra :)

Evet hocam katılıyorum çok da zor değil anlaşılan yaşı küçük biri bu yüzden internetten bir yere şikayet ettiğinize dair bir şeyler atarsanız yalandan büyük ihtimalle korkar ayrıca modemi açıp kapayınca IP adresi değişiyor diye biliyorum yani büyük ihtimalle hiçbir şey yapamaz

Evet hocam katılıyorum çok da zor değil anlaşılan yaşı küçük biri bu yüzden internetten bir yere şikayet ettiğinize dair bir şeyler atarsanız yalandan büyük ihtimalle korkar ayrıca modemi açıp kapayınca IP adresi değişiyor diye biliyorum yani büyük ihtimalle hiçbir şey yapamaz.

Arkadaşım hesabı vermek istemeyince Discord'dan telefonu kilitleyeceğim deyip engellemiş.

Hocam telefon IP'den kilitlenebiliyor mu hiç sanmıyorum arkadaş sadece korkutmaya çalışıyor büyük ihtimalle.

Bence de ama Google hesabı şu an onda galiba bir şeyler yapabilir mi?
O kişi şifreyi değiştirmiş ama arkadaşım telefondan silmiş o hesabı bir şey yapamaz artık herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı