Sürekli rahatsız eden kuzene ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abin kuzeninle özel olarak bu durumla ilgili özel olarak konuşabilir. Ya da psikiyatriye götürebilirsiniz.

Kuzenin neden sizin evde 9 ay yaşadı?

Evet maalesef ama keşke yaşamasaydı bizi huzursuz etti.
Kuzeninizi en iyisi deli hastanesine kapatın. Tek çözüm.

Ailesi kabul etmez.
Vallahi kuzenin değişik, kızlarla konuşamayan abin bir değişik, sen bir değişik sormuşsun soruyu.

Abim kuzenimi sevmiyor kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama kuzeniminde bu kadar abimi üzmeye hakkı yok.
Abin kuzeninle özel olarak bu durumla ilgili özel olarak konuşabilir. Ya da psikiyatriye götürebilirsiniz.

Abim kuzenimle özel olarak konuşuyor ama kuzenim dinlemiyor hala aynı.
Be olsam diyaloğa girmem, bakışmam, yani iletişim kurmamaya çalışırım.

Bende kuzenimin yerinde olsam öyle yaparım ama kuzenim öyle düşünmüyor.
İstemediğinizi söyleyebilirsiniz.

Not: Bende utangacım ama sabrımı sınar ise gerekli şeyleri söylerim.

Abim kendi hakkını savunamıyor söyliyemiyor işte.
Bende kızlardan çekinirim ama kuzenden utanmak değişik geldi :)

Abim kuzenimi sevmiyor haklı çünkü kuzenimin niyeti kötü abime iftira atmak istiyor.
Gerçek bir aşk hikayesi, this summer.
Kuzenim benimle konuşmuyor.

Abin çekingen de olsa o hormonların 9 ay dib dibe durduğu kuzenine yürütmesi, hatta son düzlükdeki Arap ATI'na çevrilmesi lazımdı.

Abim öyle şeyleri hiç sevmiyor.
Çok ilginç, ne desem bilemedim.

Maalesef öyle çok ilginç.
Durumu anne ve babana anlat.

Durumu anneme anlattım ama bana dedi sus bir şey olmaz misafirdir idare et bir gün evine gider diyor hep babamda çok sinirli ve sabırsız biri o yüzden babama anlatamam çünkü olay çıkar başka ne yapmalıyım?
Hocam abiniz neden konuşmak istemiyor? İki kelam laf etsin, karşısındaki de öcü değil ya? Hem çekingenliğini üzerinden atmış olur yavaş yavaş. Böyle gelmiş böyle gidecek diye bir şey yok.

Küçüklüğünden beri kızlarla konuşmuyor öyle alışmış.
Hepinizde suç var sadece kızda değil.

Neden kız melek mi?
onu bunu geçte 3 sezonluk dizi çıkar bundan.

Evet çıkar valalhi.

Evden Gitmiyor benimle abime diyor siz kimsiniz LAN gevşekler beni evden kovuyorsunuz.
Bence küçük televizyon kanallarıyla anlaşın. Senaryo gibi anlatın bunu size 500 TL verirler. Hemde küçük bir film çekerler. Ajitasyonlu ağlamalı bir film fena olmaz.

Aynen.

Son düzenleme:
Şuna troll demeyip benim narsist olmama troll diyorlar ben daha ne diyeyim, troll değilse kız ilgi manyağı ve ensest.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı