Sürekli sivilce çıkıyor

Sivilcenin bir çok sebebi olabilir. En çok bilinen sebepleri, yağlı bir cilde sahip olmak, aşırı yağlı tüketmek, stres. Bunlar sivilceye yok açabilir. Ergenlik döneminde doğal olarak sivilceler, akneler oluşur. Bir doktora danışabilirsiniz. Muhtemelen krem verecektir.

Her şeyi bir kişi yapmıyor bence :D Eğer bu malum denilen kişi istede şu an malum kelimesini bile yasaklata bilir :D
Sorun da orada zaten kardeşim, eğer isterse malum kelimesini de yasaklatabilir, toptan bu forumu da kapatabilir. Tek bir kişide bu kadar fazla yetki çok tehlikeli, sonuçlarını da hepimiz görüyoruz zaten.

Kolayı cipsi her şeyi yemeyi bıraktım ama hala deli gibi sivilce çıkıyor. Özellikle burun üstünde içten kırmızı çıkıyor 6 ay geçmiyor. Doktora gidip önerisi olan var mı?

Ben 1 hafta önce gittim eğer çok sivilcen varsa maalesef krem falan bunların hepsi hikaye hiçbir işe yaramıyorlar. Doktora gidersen kan tahlili alıp ona göre ilaç tedavisine başlarsın, ben 6 gündür roacutanne kullanıyorum. Ama yüzündeki sivilce sayısı azsa krem kullanabilirsin.

Sorun da orada zaten kardeşim, eğer isterse malum kelimesini de yasaklatabilir, toptan bu forumu da kapatabilir. Tek bir kişide bu kadar fazla yetki çok tehlikeli, sonuçlarını da hepimiz görüyoruz zaten.
Öncelerdede böyleydi aslında Türk tarihini hep bir kişi yönetmiş sanırım yüzeysel bakıldığında, Önceden padişahlar kullarım diye sesleniyormuş, Şimdide halkım diye sesleniyor sömürme aynı değişen bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı