Sürekli telefonla aranıyorum

Ynka

Hectopat
Merhaba, ben genelde geceleri Full ayaktayım 6 7 gibi uyuyorum 4'e 5'e kadar ve beni sürekli 850'yle başlayan bir numara arıyor. Denilecek çok şey var ama yazamıyorum buraya. Bu numara nerenin bilgisi olan var mı? Art arda 15 20 kez arıyorlar çünkü telefonu yere çalmamla uyanıyorum. Engelliyorum bu arada ve 5 10 farklı numaradan tekrar aranıyorum başı yine 850.

Merhaba, ben genelde geceleri Full ayaktayım 6 7 gibi uyuyorum 4'e 5'e kadar ve beni sürekli 850'yle başlayan bir numara arıyor. Denilecek çok şey var ama yazamıyorum buraya. Bu numara nerenin bilgisi olan var mı? Art arda 15 20 kez arıyorlar çünkü telefonu yere çalmamla uyanıyorum. Engelliyorum bu arada ve 5 10 farklı numaradan tekrar aranıyorum başı yine 850.

Beni ve ailemi de aradılar bir zaman yaklaşık 1 ay boyunca. Dolandırıcı olduğunu söyleyenler de var, saçma sapan su arıtıcı olanlar da. Banka değilse büyük ihtimalle saçma sapan bir şirkettir. Aç sessize al bırak telefonu kenarıya kendi kendine konuşsunlar. Gerçi beni arayanlar ses vermeyip 5 saniyede kapatıyorlardı. Sanırım dolandırıcı ise ses tonundan anlayıp yedirecek yaşlı insan falan arıyor olabilirler.

Geri
Yukarı