Sürekli uykulu olmak

starkia

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Günde 8-10 saat uyusam bile tüm gün uyku halinde oluyorum. 1 aydır çok bitkinim. Sizce nedeni ne olabilir? Allerset ve billaxten kullandığım için olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 10 yıldır öyleyim, hiç bir ilaç, uyuşturucu, alkol almam ama hep uykuluyumdur. Gerçi benim sorunun nedenini biliyorum ama sizinki farklı, aldığınız ilaçtan olabilir, özellikle Billaxten etkili olabilir.

İki ilacın da yan etkilerinde, yorgun ve uykulu hissetmek var. İlaçlardan kaynaklanıyor muhtemelen.

B12 veya D vitamini eksikliği olabilir. Doktora gidin. Virüs yüzünden herkes evde diye güneş alamıyor. Bende vitamin eksikliği var ve ben de uykuluyum hep ama en fazla 5 saat uyuyorum her uyumamda. :D

Bu arada o ilaçların yan etkilerinde yorgunluk da var. Ne zaman kullanmaya başladınız ve bu sorun ne zaman başladı? Belki ondandır.

B12 veya D vitamini eksikliği olabilir. Doktora gidin. Virüs yüzünden herkes evde diye güneş alamıyor. Bende vitamin eksikliği var ve ben de uykuluyum hep ama en fazla 5 saat uyuyorum her uyumamda. :D

Bu arada o ilaçların yan etkilerinde yorgunluk da var. Ne zaman kullanmaya başladınız ve bu sorun ne zaman başladı? Belki ondandır.
Doktora gitmeme gerek yok, babam doktorlukla meşgul. 2 senedir kronik ürtiker olduğumdan dolayı alerji ilaçlarını içmek zorundayım. Ben de ilaçtan dolayı olduğunu düşünüyorum ama 8-10 saat gibi bir süre nasıl yetmez onu anlamıyorum?

Allerset alerji ilacını bende kullanıyorum acayip uyku hali oluyor. İlacın açıklamalarında yazıyor zaten araç ve dikkat gerektiren işler yapıyorsanız kullanmayın diye.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı