Çözüldü Sürekli ve Farklı Şekilde Olan Mavi Ekran Hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wawava

Hectopat
Arkadaşlar pc toplayalı 2 ay oldu. Windows 8.1 Embended Endustry Pro kullanıyodum sürekli mavi ekran almaya başladım sonra windows 10'a geçeyim dedim ancak CSGO oynadığım ve istediğim çözünürlükte oynayamadığım için tekrar win8.1' e geçtim , mavi ekran hataları win10'da da devam etti ve şimdi tekrar döndüğüm win8.1'de de devam ediyor. Aldığım mavi ekran hatalarının altında büyük harflerle yazan hata yazılarıysa sürekli farklı şeyler oluyor. Lütfen bir yardım eli uzatırsanız sevinirim, ciddi anlamda can sıkıcı bir hal aldı. @Murat5038 özellikle sizden yardım bekliyorum hocam, diğer konulara baktığım kadarıyla genelde siz çözümler bulmuşsunuz.

Sorun çözülene kadar yüklememen lazım.
Hocam o gün dediklerinizi yaptım, daha sonrasında tekrardan Razer programını tekrar kurdum kullanıyorum. Ayriyetten dün artık bunaldım yeter kafasındaydım ve Vatan Bilgisayar'a götürecektim ki dedim bir kasayı açıp bakayım. Baktığımda RAM'lerin 1. ve 2. slotlara takıldığını gördüm ancak anakart kullanım klavuzunda 2. ve 4. slotları gösteriyodu, bunun üzerine 1. slottakini çıkarıp 4. ye taktım ve dediklerinizi de yaptığımla beraber 3 gündür hiç bir sorun yaşamadım. Genede tabii ki biraz daha denemek lazım. Hayırlı geceler. :)

Silerken normal mod yapıp mı sildiniz?
Silerken normal moda alıp silmiştim, fakat onu yaptıktan sonra windows 10 kurdum, sonra onu tekrar formatlayıp windows 8.1 kurdum. Yani o anlamda bir sıkıntı olabilceğini sanmıyorum.

Ramler'i düzeltti isen sorun yok. Zaten ramde anormallik görüyordum ancak daha dediklerimi yapmadan direkt çözümü söylemem çoğu kişiye. O yüzden sırayla gidiyordum. Çoğunlukla çözülecektir doğru yere ve sıkıca taktı isen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı