Süresi dolmuş basketbol lisansına erişilebilir mi?

EfeMertY

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Zamanında lisanslı bir şekilde basketbol oynuyordum. Bırakalı çok olduğu için lisansın süresi doldu fakat bu lisansa bir zamanlar sahip olduğumu göstermem gereken bir yere başvuruyorum. Sadece eski lisansıma herhangi bir şekilde zamanında sahip olduğumu gösterebilecek şekilde erişmemin bir yolu var mıdır?

Lisans kartın kulübünde kalıyor eğer oraya ulaşabilirsen ve koç lisansını hala elinde tutuyorsa isteyebilirsin lisans kartını.

TBF'nin sitesinde belki sorgulayabilirsiniz. Mesela TFF'nin sitesinde amatör futbolcuların bile lisanslarını sorgulayabiliyorsunuz. Hangi kulüp, ne zaman lisansı yapmış ne zaman süresi dolmuş bunlar hep yazıyor.

Lisans kartın kulübünde kalıyor eğer oraya ulaşabilirsen ve koç lisansını hala elinde tutuyorsa isteyebilirsin lisans kartını.
Profil fotoğrafınızı birine benzettiğim için soruyorum da geçen sene telegram gruplarında fizik mat gibi soru çözdüğünüz oldu mu?
Profil fotoğrafınızı birine benzettiğim için soruyorum da geçen sene telegram gruplarında fizik mat gibi soru çözdüğünüz oldu mu?
Nisan 2021 gibi

Profil fotoğrafınızı birine benzettiğim için soruyorum da geçen sene Telegram gruplarında fizik mat gibi soru çözdüğünüz oldu mu?

Nisan 2021 gibi

Yok ben değilimdir o :D

Faebookla bağlandığım hesabımı kullanıyordum burada nedense artık Facebook ile giriş yapamıyorum diye çok eskiden kullandığım bu hesabıma geçtim fotom oradan kalmış.

Yok ben değilimdir o :D

Faebookla bağlandığım hesabımı kullanıyordum burada nedense artık Facebook ile giriş yapamıyorum diye çok eskiden kullandığım bu hesabıma geçtim fotom oradan kalmış.
Teşekkürler yine de ama ben EizenBS'ye sormuştum 🙂

Nisan 2021 gibi
Özür dilerim yeni gördüm mesajını. Maalesef ben değildim ya bir de Eşit Ağırlıkçıyım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı