Sürücü güncelleme programı önerisi

Otomatik sürücü yükleme programları saçma sapan eski sürücüler yüklüyor kendi sitesinden yükleyin.

Sürücülerin hepsini maalesef bilmiyorum. Anakart modeli dahil. Ses kartının Driver'ı olsun net Framework gibi oyun kurarken gereken programlar olsun. Topluca halletmem adına bir tane lazım. Yoksa uzun uğraşlar gerektirebilir.

Hocam ekran kartının driverlarını bende yüklemeyi biliyorum. Bana dediğim gibi ses kartıdır Ethernet bir şeyidir her neyse hepsini yükleyebilecek program lazım.

Hocam ekran kartının driverlarını bende yüklemeyi biliyorum. Bana dediğim gibi ses kartıdır Ethernet bir şeyidir her neyse hepsini yükleyebilecek program lazım.
Ana kartın modelini söyle hepsini atalım sana. İlla ki program lazım değil. Sistemini çöp etme.

Dell bilgisayar kullanıyorsanız Google'a "Dell Support" yazıp SupportAssistant'ı indirirseniz o sizin için gerekli güncellemeleri yapar.

Ana kartın modelini söyle hepsini atalım sana. İlla ki program lazım değil. Sistemini çöp etme.

Hocam bilmiyorum işte DxDiag'dan bakınca "to filled by OEM", CPU-Z'de H57 anakart gibi şeyler yazıyor. AIDA64'de H55 diyor. Babamın zamanında ucuz diye aldığı bir bilgisayar işte hiçbir şeyi belli değil.
Dell bilgisayar kullanıyorsanız Google'a "Dell Support" yazıp SupportAssistant'ı indirirseniz o sizin için gerekli güncellemeleri yapar.
Toplama bilgisayar diye biliyorum.
Yoksa bende biliyorum işte sürücü sitesinden yüklemeyi ama maalesef çoğu belli değil.

Not: Yeni konu açabilirim isterseniz.

Kapağını açıp bakmak hiç de zor değil. Ayrıca aşağıdaki araç ile de görebiliyor olman lazım.

Maalesef sadece Foxconn yazısı var görebildiğim. Ve bu programı yüklemeyi denemiştim yüklenmemişti bilgisayara işte o yüzden o driver programi istiyorum. Abuk subuk hatalar. Windows Edge Chromium kurmak istemiştim onu da kuramadım.
Kapağını açıp bakmak hiç de zor değil. Ayrıca aşağıdaki araç ile de görebiliyor olman lazım.

Ekran Alıntısı.PNG

Gördüğünüz gibi "to be filled by O.E.M" yazıyor. Şu Realtek programlarını falan yüklemek sonra oyun, program yüklerken hata almamak için konuyu açtım.

aygıt yöneticisi hangi sürücü ise ona gir ayrıntılar donanım kimliklerini kopyalayıp google yapıştır ordan da bulabilirsin

sağlıklı olanı bu
Bu söylediğin lafta çok kolay oluyorda yaparken çok zor abicim yada bende beceremiyorum broadcoma giriyorum aygıt ismini yazıp girdikten sonra yazdığım hariç herşey var o yok

Yeni konular

Geri
Yukarı