Sürücü Güncellemede Eski Sürücü Silinmeli mi?

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sürücüler hakkında bir şey aklımı kurcalıyor. Örneğin ekran kartı sürücüsünü güncelleyeceğimiz zaman DDU ile kaldırıp temiz şekilde kurmamız tavsiye ediliyor herhangi bir sorun çıkmasın garanti olsun diye, peki chipset, ses sürücüsü vb. sürücüleri direkt üstüne kurarsak bir sorun çıkarır mı?

Tabii ki de gerekiyor. Sıkıntı çıkabilir eski sürücüden kalanlar ile yeni sürücü arasında. Her güncellemede DDU ile öncekini kaldırıp sonra temiz kurman her zaman en sağlıklısı olacaktır.

Tabii ki de gerekiyor. Sıkıntı çıkabilir eski sürücüden kalanlar ile yeni sürücü arasında. Her güncellemede DDU ile öncekini kaldırıp sonra temiz kurman her zaman en sağlıklısı olacaktır.
Yanlız, Arkadaş chipset vb demiş. DDU sadece ekran kartının ve anakart üstündeki ekran kartının driverini kaldırır.

DDU sadece ekran kartı sürücüsü için kullanılıyor diye biliyorum sanırım yanlış anladınız ben chipset, ses sürücüsü ve diğer sürücüler için bahsettim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı