Sürücü güncellemesi sonrası internet çok yavaşladı

Wi-Fi adaptörünün marka ve modelini atabilir misin.
Qualcomm atheros qca9377 wireless network adapter
Aygıt Yöneticisi ile güncelleme artık çalışmıyor zaten 20H2 ile. Donanım Kimliği yazarsan güncel sürücüyü söyleriz.

Ayrıca yavaşlık sorunun PC kaynaklı olmayabilir. Evdeki aynı ağa telefonla da bağlanıp test et mesela.

Bilgisayarımda Virüs Taraması Yaptım Temizlemesini vs tekrar yaptım Daha demin hiçbir şekilde virüs Çıkmadı Telefon da internetim yine aynı bu gidişle TTNET internetini iade ediceğim
Donanım kimliklerini öğrenmek için.

Buraya kadar olan şeyleri yapın bundan sonra üstüne sağ tıklayın özelliklere tıklayın ayrıntılara tıklayın aygıt açıklamasına tıklayın donanım kimliklerine tıklayın.

Qualcomm atheros QCA9377 Wireless network adapter.

Bilgisayarımda virüs taraması yaptım temizlemesini vs tekrar yaptım daha demin hiçbir şekilde virüs çıkmadı telefon da internetim yine aynı bu gidişle TTNET internetini iade ediceğim.

Telefonda da aynı ise sorun bilgisayar ile alakalı değil modem veya TTNET ile alakalı.

Aynı sorun bende de var. Telefonda 50-55mbps aldığım internet. Bilgisayarda format attıktan sonra 2-7 arası mpbs veriyor pingim 4-5 upload keza 8-10mpbs ama download aşırı yavaş. Lütfen banada yardımcı olabilir misiniz? İki gündür uğraşıyorum bir türlü düzeltemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı