Sürücü güncellemesi sonrası oyun siyah ekranda kalıyor

efe4878587

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, fazla uzun tutmadan hemen konuya başlamak istiyorum.

Ekran kartımın driveri güncellenirken, arkadaşım bana bir şey yazıp yazmadığını merak ettiğim iyin Alt+Tab yaparak oyuna girdim, ekran kartı güncellenirken girdiğim için sanırım karşıma ekran kartı sürücüsü çöktü diye bir yazı geldi. Bu hatayı aldıktan sonra tamam tuşuna tıkladım ve beni oyundan attı, bilgisayarı yeniden başlattım, driverlerin güncel olup olmadığına baktım, YouTube'dan videolar izledim ancak hiçbiri olmadı, oyuna girdiğimde siyah ekranda kalıyordu ve benim sorum ise bilgisayarımı her şeyi kaldıracak şekilde sıfırlarsam bu hata düzelir mi? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Bence Öncellikle DDU İle ekran kartı driverini tamamen silip tekrar yüklemeyi dene eğer olmassa ztn son çare olarak sıfırlamak kalır

Büyük ihtimalle beta sürücü kurdunuz. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın ve WHQL sürümünü indirin eğer WHQL ise eski sürümleri deneyin.

Bence Öncellikle DDU İle ekran kartı driverini tamamen silip tekrar yüklemeyi dene eğer olmassa ztn son çare olarak sıfırlamak kalır
kanka onlar hakkında hiç bir fikrim yok, bilgisayarımı sıfırladığımda düzelicek ise sıfırlayacağım
Büyük ihtimalle beta sürücü kurdunuz. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın ve WHQL sürümünü indirin eğer WHQL ise eski sürümleri deneyin.
kanka onlar hakkında hiç bir fikrim yok, bilgisayarımı sıfırladığımda düzelicek ise sıfırlayacağım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu Videoyu izlersen kaldırırsın

Siz bilirsiniz. Evet, düzelir ama Windows'un kurduğu sürücüyü ellemeyin bırakın, eski sürüm kalsın. Zaten Windows en iyisini kuruyor.
çok iyisiniz, teşekkür ederim ayrıca şunu söylemeden edemem, Nvidia geforce experience den driver yazılımını kurarken valoranta giriyordum ve öyle bir yazı çıkmıştı. bunu söylemeden edemem

çok iyisiniz, teşekkür ederim ayrıca şunu söylemeden edemem, Nvidia geforce experience den driver yazılımını kurarken valoranta giriyordum ve öyle bir yazı çıkmıştı. bunu söylemeden edemem
aman deyim öyle bişey yapma ekran kartı driveri güncellenirken oyun yada farklı bişey bilem yapmak çok riskli güncelleme ztn fazla bişey sürmüyor alt tarafı 5 bitirsin öyle git o şekilde yaparsan ekran kartının yanmasına kadar gidebilir boşuna maliyet çıkartırsın kendine

aman deyim öyle bişey yapma ekran kartı driveri güncellenirken oyun yada farklı bişey bilem yapmak çok riskli güncelleme ztn fazla bişey sürmüyor alt tarafı 5 bitirsin öyle git o şekilde yaparsan ekran kartının yanmasına kadar gidebilir boşuna maliyet çıkartırsın kendine
tamamdır hocam, birde bu videodakini yapmak yerine direkt olarak bilgisayarı sıfırlarsam sorun düzelirmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı