Sürücü güncelleyici önerisi

ieithers

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tam Zamanlı Öğrenci
Driver Booster dışında güvenilir tüm aygıtları kapsayan bir aygıt güncelleyici var mıdır?

Tek tek yapmak çok uğraştırıyor.

Driver Booster dışında güvenilir tüm aygıtları kapsayan bir aygıt güncelleyici var mıdır?

Tek tek yapmak en iyisi, Windows küçük aygıtların yani yazıcı klavye mouse gibi donanımların sürücüsünü otomatik takıldığında yükler, fakat ekran kartı gibi donanımları kendiniz yapmalısınız, otomatik olanların çoğu yanlış driver yükleyip PC'yi bozma olasılığı çok yüksek, hem de regedit değerleri Driver Booster gibi uygulamalarda yanlış giriliyor, olay görüntüleyicisine bi girdiğinizde zibilyon tane hatayla karşılaşırsınız.

Tüm değil ama Intel ile bağı olan sürücü güncelleme programı var ben kullanıyorum.

Hocam size tavsiyem bende kullandım onları 2 3 ay sonra driver yüzüne mavi ekran aldım. Windows Update güvenilir olanı.

Sistem özelliklerini belirt, teker teker hangi sürücülerin kurulması gerektiğini atalım ve sırayla kur. Zor bir şey değil ve inan en güveniliri bu şekilde. Bunun dışında Windows Update çalıştırıp temel sürücüleri kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı