"Sürücü hatalarını onarmak için yeniden başlatın" hatası!

O zaman HDD Sentinel ile onarmayı deneyebilirsiniz. Bunun için HDD Sentinel'in paralı sürümüne ihtiyacınız var maalesef. Ben korsan olarak yüklemiştim WarezTürkey sitesinden (site ismi vermek yasak mı bilmiyorum) indirebilirsiniz. Diyelim kurdunuz yüzey testi yerinden read test with sector repair ( okuma testi ile birlikte sektör onarımı) ile bozuk sektörleri onarabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda ki adımları deneyin.

O zaman HDD Sentinel ile onarmayı deneyebilirsiniz. Bunun için HDD Sentinel'in paralı sürümüne ihtiyacınız var maalesef. Ben korsan olarak yüklemiştim WarezTürkey sitesinden (site ismi vermek yasak mı bilmiyorum) indirebilirsiniz. Diyelim kurdunuz yüzey testi yerinden read test with sector repair ( okuma testi ile birlikte sektör onarımı) ile bozuk sektörleri onarabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda ki adımları deneyin.
İşe yarayacağına eminseniz hemen denerim, hayır ise sabahtan beri bununla uğraşıyorum biraz dinlenmeye ihtiyacım maalesef :/

Bence dinlenin. Garanti düzeltiyor diye biliyorum bende düzeltti. Onaramadığı sektör olursa o sektörleri bozuk olarak işaretleyip bir daha kullanmıyor disk. O zamanda Reallocated Sector Count artıyor.

Bence dinlenin. Garanti düzeltiyor diye biliyorum bende düzeltti. Onaramadığı sektör olursa o sektörleri bozuk olarak işaretleyip bir daha kullanmıyor disk. O zamanda Reallocated Sector Count artıyor.
Kurdum programı, aktive ettim ve başlattım dediğiniz read test with sector repair olayını. Videodaki işlemleri de yapmama gerek var mı?

Videoda ki işlemleri yapmanıza gerek yok sadece nerde olduğunu öğrenmeniz için attım. Bazı sektörleri ilk okumada hata verip ikincide okursa onarmıyor sadece hasarlı diyor haberiniz olsun. İşlem bitince tekrar paylaşırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı