"Sürücü hatalarını onarmak için yeniden başlatın" hatası!

Zayıf sektörlerin sayısı artmış mı? Videoda ki işlemi yapabilirsiniz bir sıkıntı olmaz. Verileriniz silinecek ama.
Evet artıyor, artık herhangi işlem yapmak bile zorlaştı. Sormak istediğim disk içinde windows kurulu şuan, low format attıktan sonra sistem nasıl çalışmaya devam edecek onu anlamadım?

Yeniden Windows kurmak zorunda kalacaksınız verileriniz silineceği Windows da silinecek.
Kurarım problem değil sadece sorun düzelsin yeterli. Bu seferde videoyu yaparken şöyle bir uyarı geldi, pc üzerinden nasıl çözerim bakamıyorum dahi şuan. Telefondan bulmaya çalışıcam
Yeniden Windows kurmak zorunda kalacaksınız verileriniz silineceği Windows da silinecek.
Sanırım içinde Windows olduğu için low format atmıyor. Emin değilim.

Dosya Ekleri

• 1601570909906155687401.jpg
    1601570909906155687401.jpg
    348,7 KB · Görüntüleme: 15
Diskin kullanıldığını söylüyor diskte olan herhangi bir klasörün açılmadığından emin olunuz diyor.

Evet Quick format yaptıktan sonra. Yani biçimlendirden hızlı biçimlendir tiki işaretli olarak.
Çok karıştı şuna. Quick format derken nasıl yani? Hızlı biçimlendir tiki nerede? C üzerine gelip biçimlendir dediğimde Windows kurulu olduğu için izin vermiyor.
Evet Quick format yaptıktan sonra. Yani biçimlendirden hızlı biçimlendir tiki işaretli olarak.
Disk yönetiminde olduğunu buldum hızlı biçimlendir tikinin ama orada da C diski biçimlendirme seçeneği aktif değil.

Biçimlenmesi lazımdı. Yaptığınız doğru C üzerine gelip biçimlendirecektiniz. CMD komutları ile biçimlendirme bardı ama aklımda değil konu atamıyorum çünkü tabletimdeyim kasıyor. Low Level Format menüsünde Quick format seçeneği var mı?

Geri
Yukarı