"Sürücü hatalarını onarmak için yeniden başlatın" hatası!

Biçimlenmesi lazımdı. Yaptığınız doğru C üzerine gelip biçimlendirecektiniz. CMD komutları ile biçimlendirme bardı ama aklımda değil konu atamıyorum çünkü tabletimdeyim kasıyor. Low Level Format menüsünde Quick format seçeneği var mı?
Perform quick wipe seçeneği var eğer seçmek istersek.

Onu deneyin bir de.
Denedim yine aynı hatayı veriyor. Ben usb ile de denedim en başta videodaki şekilde boot menüsüne geldim seçtim bootlu uefi usb belleği sonrasında ise videodaki gibi masaüstüne gitmedi bende 5 dk kadar bekledim hep siyah ekrandı, sonrasında da restart attı laptop.
Onu deneyin bir de.
Şuan diskin durumu iyi bir seviyeye geldi takılmalar bitti sayılır ama ne zaman geleceği hiç belli olmuyor işte ve uzun süre beklemek zorunda kalıyorsunuz.

O zaman Windows kurar gibi Flash bellek ile Windows kurulumuna girin, biçimlendirme yerine kadar gelin orada diski biçimlendirin ondan sonra Hiren's BootCD olan flash belleği takıp Low Level Format atarsınız sonra.

Son düzenleme:
O zaman Windows kurar gibi Fash bellek ile Windows kurulumuna girin, biçimlendirme yerine kadar gelin orada diski biçimlendirin ondan sonra Hiren's BootCD olan flash belleği takıp Low Level Format atarsınız sonra.
Windows silinmiş olacak ama biçimlendir dediğimde, sonrasında nasıl oturum açılacak? Hiren's Boot ile en başta denedim Flash bellek ama dediğim gibi siyah ekran verdi Boot ekranından sonra.

O zaman olmaz. Bir süre böyle kullanacaksınız. Windows 10 kullandığınız için disk %100'de çalışabilir diski çok sömürüyor Windows 10.

Tekrar temiz kuruluma döndüm maalesef. Çünkü bu sorun başladığında tekrar eski haline dönmüyor maalesef. Başka çözümler bulmaya çalışıcam veya usb ile low format atmayı tekrar denerim Laptop kullanılacak kadar rahatladığında.
O zaman olmaz. Bir süre böyle kullanacaksınız. Windows 10 kullandığınız için disk %100'de çalışabilir diski çok sömürüyor Windows 10.

Temiz kurulum mu yaptınız? Windows 10 yerine Windows 8.1 kurabilirsiniz. Hafiftir hem diski çok sömürmüyor. Hala desteği var diskin sürekli %100 olacağını düşünmüyorum. 320GB diskim ile denemiştim hızlı ama sistem açıldıktan sonra 5 dakika %100 diski kullanıyordu sonra nornale dönüyordu.

Çok alıştım Windows 10a bırakmak istemiyorum şuan. Low level format atsam herşey düzelecek gibi hissediyorum ama içerisinde Windows olduğu için izin vermiyor, bu forum içinde de aynı sorunla ilgili bir konu açılmış. Bilmiyorum yeni bir harddisk alıp takmak mı mantıklı acaba.
Temiz kurulum mu yaptınız? Windows 10 yerine Windows 8.1 kurabilirsiniz. Hafiftir hem diski çok sömürmüyor. Hala desteği var diskin sürekli %100 olacağını düşünmüyorum. 320GB diskim ile denemiştim hızlı ama sistem açıldıktan sonra 5 dakika %100 diski kullanıyordu sonra nornale dönüyordu.

Yeni bir HDD almanız daha mantıklı. Ama HDD yerine SSD almanızı tavsiye ederim.
Yeni bir HDD almanız daha mantıklı. Ama HDD yerine SSD almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı