Çözüldü Sürücü kurarken ekran pikselleşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bir2bir3bir4

Hectopat
Herhangi bir driver indirirken bazen ekran pikselleşiyor hep olmuyor bazen. Örnek veriyorum ekran kartı driveri kuruluyor ekran pikselleşiyor ama kontrol edebiliyorum pikselleşmeden de pek bir şey gözükmüyor. Bunun sebebi ne olabilir? Tek ekran karti driveri değil başka driverlerde de öyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış driver'dan kaynaklı olabilir. Normalde sadece ekran gidip gelmesi gerekiyor. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilir misiniz. Oyunlarda veya herhangi bir zamanda sorun çıkarmıyorsa pek dert etmenize gerek yok.

Yanlış Driver'dan kaynaklı olabilir. Normalde sadece ekran gidip gelmesi gerekiyor. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilir misiniz? Oyunlarda veya herhangi bir zamanda sorun çıkarmıyorsa pek dert etmenize gerek yok.

Yok yanlış driver ile alakası yok. Başka driverlarda da oluyor nadiren amma. Ekran pikselleşiyor ama restart atınca düzeliyor. Büyük bir sorun değil de meraktan açtım konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı