Sürücü kurduktan sonra görüntü bozukluğu

ahmetoyunda0q

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Hesap Kullanılmıyor
Driver kurmadan önce böyle bir sorunum yoktu kurduktan sonra böyle oldu. Sadece programlarda böyle yapıyor masaüstü düzgün. Windows 7 Home Premium kullanıyorum. Ekran kartım: NVIDIA g210.

Not: Windows güncellemeleri yapılı değil.

Dosya Ekleri

• 16750751746484543546757110239583.jpg
    16750751746484543546757110239583.jpg
    173,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi şöyle bir şey var, biliyorum forumda üçüncü parti şeyler kullanmayın deniliyor ama... Böyle mantık dışı sorunları da çoğu zaman o programlar çözüyor. Mesela nvcleanstall aracını deneyin bakalım fark olacak mı.

Hocam şimdi şöyle bir şey var, biliyorum forumda üçüncü parti şeyler kullanmayın deniliyor ama... Böyle mantık dışı sorunları da çoğu zaman o programlar çözüyor. Mesela nvcleanstall aracını deneyin bakalım fark olacak mı?

Tamamdır hocam bunu kullandıktan sonra hangi driver kurayım.

Size ve işletim sisteminize uygun sürücü güncelleme sürümünü kendisi önerecek. Onu deneyin.

Tamamdır dönüş sağlayacağım teşekkür ederim.

Size ve işletim sisteminize uygun sürücü güncelleme sürümünü kendisi önerecek. Onu deneyin.

Hocam installation tweaks ekranında nelere tik koymalıyım?

Değişmedi hocam aynı.

@kayra150 şimdi masaüstü de oldu hocam aynı şekilde.

Son düzenleme:

Değişmedi hocam aynı.

@kayra150 şimdi masaüstü de oldu hocam aynı şekilde.
Acaba windows sürümünde de mi sıkıntı var anlamadım bu ekran kartını biliyorum yazlıktaki kasamda var g210 sorunsuz kullanıyoruz win7de ama burada neden böyle olmuş çakamadım.

Acaba windows sürümünde de mi sıkıntı var anlamadım bu ekran kartını biliyorum yazlıktaki kasamda var g210 sorunsuz kullanıyoruz win7de ama burada neden böyle olmuş çakamadım.
Bir de sürücüyü tamamen kaldırıp deneyin belki çakışma oluyordur. Ddu uninstaller ile.

Bir de sürücüyü tamamen kaldırıp deneyin belki çakışma oluyordur. Ddu uninstaller ile.
Donanımsal bir arıza olabilir mi?

Geri
Yukarı