Sürücü kursları arabaları elden nasıl çıkarıyor?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meraktan soruyorum sürücü kurslarında arabalar hep döküntü oluyor. Gerek istop edenler gerek gereksiz yere frene müdahale eden gözetmenler falan. Benim 206+'ın şanzımanı fena aşınmış bakım da yaptırmamışlar. Bu arabaları nasıl elden çıkarıyorlar bilen var mı?

Elden çıkartmalarını bilmiyorum ama benim gittiğim kursta araçlarda belli kusurlar olunca parça değişimini yapıyorlar. Kendim bizzat eski parçanın sökülüp odaya bırakıldığını gördüm.

Meraktan soruyorum sürücü kurslarında arabalar hep döküntü oluyor. Gerek istop edenler gerek gereksiz yere frene müdahale eden gözetmenler falan. Benim 206+'ın şanzımanı fena aşınmış bakım da yaptırmamışlar. Bu arabaları nasıl elden çıkarıyorlar bilen var mı?

İki türlü sürücü kursu var biri biraz daha kurumsal yapılı olan büyük yerler satmak gibi amaçları olursa servise goturup tamirden sonra piyasanın 20 30 bin altına modele gore değişir fiyatla satıyorlar.
Küçük olanlar ise sanayide bir guzel toplatıp pasta cila ondan sonra piyasa değerinde satıyorlar.

İşin içine yakın biri olarak yaşadığım bir olaydan bahsetmek istiyorum; Otobüsün artık yedek parçası bulunmadığı için sanayide o parçayı üretip, monte edip bakanlık onaylı bir şekilde eğitim verebiliyorlar.

Geri
Yukarı