Sürücüleri otomatik yüklemek

Cetinerdemm

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Yeni PC aldım fakat tüm sürücüleri yükleyemedi, kısa yoldan yükleyebileceğim bir taktik var mı?

Office programlari, Photoshop gibi uygulamalar ve bilgisayar için yararlı olabilecek herhangi bir sürücü önerisi.

Otomatik sürücü kuran yazılımlar kullanma. Forumda sağ üstte bulunan arama butonuna Driver Booster yazıp enterlarsan zaten bir sürü sonuç görürsün neden kullanılmaması gerektiğiyle ilgili.

Sen sistem özelliklerini belirt, ben sana gerekli en güncel sürücülerin linkini bırakayım ve güvenli bir şekilde güncellemeleri yapmış ol. Nasıl yapıldığını da anlatırım.

Bunun dışında gereken Office programlarını kendi sitesinden vs. indirmen gerekiyor. Photoshop'u da malum kendi sitesinden paralı olarak alman gerek, burada crackli Photoshop linki veremeyiz. Paralı yazılımları otomatik olarak topluca yükleyecek bir programa rastlamadım, varsa da yüklediği şeyler cracklidir.

Windows Update eğer sisteminiz çok eski değilse neredeyse hepsini yüklüyor ama her zaman en güncelini yüklemiyor tabi. Windows güncellemelerini kontrol ediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı