Çözüldü Sürücülerim güncel değil ama Windows güncel diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ardalerish

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, PC eski ve yaşlı olduğundan zorlamamak adına halen Windows 7 kullanıyorum. Bugün PC'ye format attım ve driverlarımı elle güncellerken ekran kartı driverımın son güncellemesi 2013'te çıkmış olduğunu gördüm. Benim driverımın sürümü ise 2009 olduğundan güncellemeye çalıştığımda Windows bana driver sürümünün zaten güncel olduğunu söylüyor. Windows'a güvenip driverla uğraşmayayım mı? Uğraş diyorsanız bu sorunu nasıl giderebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam son çıkan driverın Setup'u yok ve klasörle kurmam gerekiyor. Klasörle kurmaya çalıştımda ise Windows zaten sürücünün en güncel sürümde olduğunu belirledi diyerek güncellemeyi iptal ediyor.

Klasör derken INF dosyası mı demek istedin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam son çıkan driverın Setup'u yok ve klasörle kurmam gerekiyor. Klasörle kurmaya çalıştımda ise Windows zaten sürücünün en güncel sürümde olduğunu belirledi diyerek güncellemeyi iptal ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Bu videonun ikinci adımını uygulayarak çıkmış son sürümü kurmayı başardım. Meğerse çok basitmiş günlerdir bunla uğraşıyorum. Teşekürler ve iyi forumlar.

Geri
Yukarı