Sürükleyici anime önerisi

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar ilk animem olan Naruto serisini bitirdim. Naruto serisi gibi sıkmayan ve sürükleyici anime önerileriniz varsa yazar mısınız? Bunun yanında One Piece de izledim 3. bölümdeyim, izlemeyeli bayağı oldu fakat çok da beğenmedim. Güzel anime önerilerinizi bekliyorum.

Kimetsu No Yaiba
Nanatsu no taizai -favorim
Akame Ga kill
Kill La kill
One Punch Man -Mizahi açıdan doyuruyor
RE:ZERO -Olay örgüsü muazzam

DR.Stone, Full Metal Alchemist, Black Clover, Jujustu Kaisen, Great Pretender , Food Wars, Vinland Saga,Jojo Part 3-5, Made in Abyss.

One Piece'e devam et. O Naruto'dan daha iyidir. En azından benim için luffy>>>naruto.

*Fma Brotherhood (normalini izlesen de olur veya iki versiyonu da izle)
*Hunter X hunter 2011 (150'den fazla anime izlemişimdir. Gördüğüm en iyi arc bu animede.)
*Rising of the Shield Hero (ilk sezonun tamamlanmasına 3 bölüm kala girdim 3 günde bitirdim geri kalan 3 bölüm için gün değil dk saydım.)
*Code geass (ilk sezon giriş gibi ama 2. sezon oy oy oy diyorum, coşuyor resmen.)
*Akatsuki no yona (fma Brotherhood ve Clannad'dan sonra en sevdiğim animedir. Bitirdikten sonra mangasına devam edin.)
*Future dairy (piskopatlığın alası var bu animede.)
*Fate serisi (bu biraz karışık ister çıkış tarihine göre izle ister kronolojiye göre. Ben çıkış tarihine göre izlemeyi tercih edenlerdenim.)
*Konosuba (isekai konulu animelerin en iyilerindendir. Acaip sarar inanılmaz güldürür.)

Clannad'ı size bırakıyorum. Başlarda bolca güldürür ama sonradan yavaş yavaş DRAM'ı vermeye başlar. İkinci sezonda da DRAM'ın seviyesi arttıkça artar. Benim en sevdiğim 2. animedir ama sizi sarmayabilir yine de en azından bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı