Sürükleyici dizi önerisi

TWD özellikle ilk sezonlar çok sürükleyici eğer sararsa devam edersin çoğu insan bırakıyor ama ben 8. sezona başladım bugün sıkmadı hiç.

İzlemeyi düşünüyorum ama hem bölüm sayısı hem bölüm süresi çok fazla.

Hocam pek popüler değil ama salgın tarzı şeyler severseniz the rain önerebilirm Netflix'te izlemiştim 3 sezon. Hapishane teması severseniz vis a vis önerebilirim Netflix'te var 5 sezon olmas lazım ve izlemediyseniz TWD.

Hocam vis a vis daha önce bakmıştım da bölümleri uzun gelmişti o yüzden başlamamıştım. TWD'yi izlemek istiyorum ama bölüm sayısından ötürü biraz çekiniyorum.

İzlemeyi düşünüyorum ama hem bölüm sayısı hem bölüm süresi çok fazla.

Hocam vis a vis daha önce bakmıştım da bölümleri uzun gelmişti o yüzden başlamamıştım. TWD'yi izlemek istiyorum ama bölüm sayısından ötürü biraz çekiniyorum.

Hocam yeni çıkan Şahmaran dizisine bakabilirsiniz Serenay Sarıkaya falan var benim
hoşuma gitti açıkçası.

TWD, Dark, The Punisher, tulsa king, The Last of Us.

Kanka TLOU'ı aktif olarak takip ediyorum yarın yeni bölüm gelecek zaten. Dark da biraz karışık olduğu için çekiniyorum punisher devamı gelmeyeceği için izlemek istemiyorum tulsa king hakkında pek bir fikrim yok. TWD de yukarıda da dediğim gibi bölüm sayısından ötürü çekiniyorum. Pp de thomas shelby var peaky blinders izlediyseniz nasıl abim de önerdi ama sürükleyici mi önceden ilk bölümünü izlemiştim sarmamıştı devamı nasıl izlediyseniz.

Geri
Yukarı