Sürükleyici Kitap Önerisi

Unutulmuş Diyarlar - Drizzt Do'Urden "Kara Elf Üçlemesi". Drizzt Do'Urden - Vikipedi (Kitapların isimleri haricinde bir şey okumayın, sürprizi kaçmasın.)
Ve devamındaki kitaplar tabii ki. Fantastik konu seviyorsanız, Ejderha Mızrağı tarzı seri arıyorsanız kaçırmayın.
Bence önce Ejderhamizragi okusunlar. Sonra ejderhamizragi tarzinda seri ararlar :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel öneriler gelmiş. Klasik filan demişler ama klasikler akıcı olmaz hele 13 yaşında pek önerme. John verdonun kitaplarini okuyabilirsin fantastik bilim kurgu seviyorsan pek çok öneri yapabilirim

Güzel öneriler gelmiş. Klasik filan demişler ama klasikler akıcı olmaz hele 13 yaşında pek önerme. John verdonun kitaplarini okuyabilirsin fantastik bilim kurgu seviyorsan pek çok öneri yapabilirim

Ben Sefiller, Meyhane, İki Şehrin Hikayesi, Babalar ve Oğullar, Karamazov Kardeşler ve nice dünya klasiklerini 13-15 yaşlarımda okumuştum ve gayet akıcı gelmişti. Dünya klasikleri son derece akıcı bir dile sahip, her yaşa hitap eden kitaplar barındırıyor.

Ben Sefiller, Meyhane, İki Şehrin Hikayesi, Babalar ve Oğullar, Karamazov Kardeşler ve nice dünya klasiklerini 13-15 yaşlarımda okumuştum ve gayet akıcı gelmişti. Dünya klasikleri son derece akıcı bir dile sahip, her yaşa hitap eden kitaplar barındırıyor.
O durum okuyan Kişiye ve Yayınevine göre değişir doğru. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı