Sufi 3.2 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürüm de Sufibyte güncelleme sistemindeki bazı bugları giderdim, artık Sufi'nin bir oyunu var, Uİ sadeleştirdim, geçmiş özelliğini geri getirdim ve artık dosya indirebiliyoruz.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam açıkçası 150 MB kullandıgını iddia etmişsiniz fakat attığım resimdeki gibi programı açtığımda o C++ programlarını açıyor dosya konumları da Python sizde Python ile yaptığınızı yazmışsınız kısaca yani tarayıcı 50 MB kullanıyor çalıştırdığı program 350 MB.

Hocam bende ama C++ gibi şeyler açılmıyor görev yöneticisinde.
Alın bu da açık kaynak kodlu .py dosyası: sufi

Hocam bende ama C++ gibi şeyler açılmıyor görev yöneticisinde.
Alın bu da açık Kaynak kodlu py dosyası: sufi
1627161809093.png

Bende disk de tüketiyor.
1627161861241.png

Açılan C++ programlarının dosya konumu burası Pytq5 de Python oluyor diye biliyorum.

Pyqt5 Python değildir hocam pyqt5 bir kütüphanedir şu an Temp'e geçici dosyalar yazdığından diski fazla kullanıyor.

Her neyse hocam çok bilmiyorum o konuları ama gerçekten programı açıp yük bindiren bir şey yaptığımda onların bellek tüketimi vb artmaya başlıyor ve program açıldığında ortaya çıkıyorlar.

Ben o py dosyasını pyinstaller ile Exe'ye çeviriyorum sonra INNO setup compler kullanarak kurulum .exe'sini yapıyorum olay bundan ibaret.
Çok da fark etmiyor hocam, bu tür programların logosu png veya JPG şeklinde olmamalı. Svg dosya türü kullanılmalı.

Hocam ben .ico kullanıyorum program için Technopat .ico desteklemediğinden dolayı .png yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı