Sufi 3.2 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürüm de Sufibyte güncelleme sistemindeki bazı bugları giderdim, artık Sufi'nin bir oyunu var, Uİ sadeleştirdim, geçmiş özelliğini geri getirdim ve artık dosya indirebiliyoruz.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sürüm ne zaman çıkacak dostum. Bu arada yeni simgelerimi koyarsan sevinirim.
Bu arada Sufi tarayıcısının ana sayfasına Vuhuv arama motorunu ( Vuhuv.com ) koyarsan çok daha güzel olur. Yerli arama motoru VUHUV'a destek olmuş olursun.
1627478622281.png

Tarayıcının şuan tek sorunu sekme özelliğinin olmaması. Tek sorun bu eğer sekme desteği gelirse (abartmıyorum) varsayılan tarayıcı olarak kullanabilirim. Hatta sekmeyi geçtim çoklu pencere özelliğide yok.

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi bir Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürümde görsel ve bug güncelleştirmeleri yapıldı
(Buraya Sufinin Logosunu Koyun)

Logoyu ve bazı simgeleri @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

Sufi'yi indir: Sufi.
VirusTotal sonuçları: Artık İnternet Sitesinde Mevcut
Altyapı: Qtwebengine.
Desteklenen işletim sistemleri: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11.
Not: Program pyinstaller ile .exe'ye çevrildiğinden dolayı bazı programlar virüs olarak algılayabiliyor.

Not: Yeni sürümü kullanabilmeniz için eski sürümü silmeniz gereklidir!

Eski sürümü silme rehberi:

1. adım: Denetim masamızı açıyoruz.
2. adım: Denetim masamızdan Programlar'a geliyoruz.
3. adım: Programlardan programlar ve özelliklere geliyoruz.
4. adım: Oradan sufi internet tarayıcısını seçip kaldıra basıyoruz.

Veya,

Sufi'yi dosya konuma gidip unins000.exe'yi çalıştırıp da silebilirsiniz.

Yenilikler:

Artık koyu tema ile açık tema arasında geçiş yapabilirsiniz.
Simge bug'u düzeltildi (Bug#0002)
Performans Arttırıldı

@467838

Hocam yumuşak çevirme ve sekmeler gelmeli.

Geri
Yukarı