Sufi 3.0 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Tarayıcıya artık geçmiş özelliğini ve hakkında kısmını getirdim. Framework değişti böylece daha hafif oldu. Sufibyte (oto-güncelleme) sistemini sonraki güncellemede getireceğim.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @eren16 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

Sufi'yi indir: Sufi.
Sürüm: 3.0

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:

Efbiay0

Nanopat
Yer
/dev/nvme0n1
Çok kullandığım bir özellik olan yukarı çarptırarak tam ekran yapma çalışmıyor. Ve çoğu kişinin bu sorundan şikayetçi olacağını düşünüyorum. Onun dışında güzel olmuş.
Ek olarak: Yukarıdaki butonlara basınca seçili kalıyor. Bunu da düzeltirseniz iyi olur.

Metonoktaexe

Centipat
Makaleler
2
Yer
Zoomda
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Tarayıcıya artık geçmiş özelliğini ve hakkında kısmını getirdim. Framework değişti böylece daha hafif oldu. Sufibyte (oto-güncelleme) sistemini sonraki güncellemede getireceğim.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @eren16 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

Sufi'yi indir: Sufi.
Sürüm: 3.0

@Heroglitan
@MrGörkem
@Sherlock Usman Aga
@Metonoktaexe
@TheMarqE
Eveet. Yeni karşılaştırma geliyor bugüne.

Ecmel

Decipat
Makaleler
3
Artık oto güncellemenin gelme vakti gelmiş. @TheMarqE en kısa sürede gelirse güzel olur. Başarılarınız devamını dilerim.

Geliştirmeleri yaparken kullanım değerlerini optimize etmeyi de ayarlamayı unutmayın. Düşük sistemler için bir browser yapmanın en temel unsuru optimizeden geçiyor.

KS
KS
ArıcanSoft

ArıcanSoft

Centipat
Makaleler
2
Yukarı