Sufi 3.2 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürüm de Sufibyte güncelleme sistemindeki bazı bugları giderdim, artık Sufi'nin bir oyunu var, Uİ sadeleştirdim, geçmiş özelliğini geri getirdim ve artık dosya indirebiliyoruz.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıdık geldi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kodlar çalıntı kodları inceledim.
2.3 sürümünde kodlar tarafımca yazıldı, bu sürümün olayını bilmiyorum fakat bir yazılımın kaynak kodlarını kırmak iyi bir fikir değil. Ayrıca proje açık kaynak ise kodlar dünyada herhangi bir kişi tarafından alınıp düzenlenebilir.
1634668089920.png

Ayrıca bu arkadaşın da pek bir olayı yok, CefSharp ve EasyTabs kullanılarak yapılan, Sufi gibi bir proje.

Ve ayrıca, kodların çalıntı olduğunu anlamanız için iki projenin de kaynak kodlarını kırmanız gerekiyor, sizce bu yasal mı 😉.

Yarın güncelleme sistemi gelecek bugün pek yoğunum.

2.3 sürümünde kodlar tarafımca yazıldı, bu sürümün olayını bilmiyorum fakat bir yazılımın kaynak kodlarını kırmak iyi bir fikir değil. Ayrıca proje açık kaynak ise kodlar dünyada herhangi bir kişi tarafından alınıp düzenlenebilir.
Eki Görüntüle 1193214
Ayrıca bu arkadaşın da pek bir olayı yok, CefSharp ve EasyTabs kullanılarak yapılan, Sufi gibi bir proje.

Hocam aynısı sufinin.
Eki Görüntüle 1193214

Ve ayrıca, kodların çalıntı olduğunu anlamanız için iki projenin de kaynak kodlarını kırmanız gerekiyor, sizce bu yasal mı 😉.

2.3 sürümü güzeldi.

Hocam aynısı sufinin.
Sufi gönüllü olarak yapılan bir proje, bu proje ne amaçla yapıldı bilmiyorum ama çalabileceğin kod olduğunu da zannetmiyorum, zira tüm olay EasyTabs ve CefSharp'ta.

Ayrıca .NET ile yazılan her projeyi kırabilirsin ama bunun yasal olmadığını unutma. De4dot ile Sufi 2.3'ün kaynak kodlarını almışsın fakat kimse senden bunu istemedi. Böyle devam edersen başına bela alırsın.

Sufi gönüllü olarak yapılan bir proje, bu proje ne amaçla yapıldı bilmiyorum ama çalabileceğin kod olduğunu da zannetmiyorum, zira tüm olay easytabs ve Cefsharp'ta.

Ayrıca .NET ile yazılan her projeyi kırabilirsin ama bunun yasal olmadığını unutma. DE4dot ile sufi 2.3'ün kaynak kodlarını almışsın fakat kimse senden bunu istemedi. Böyle devam edersen başına bela alırsın.

hocam beni Discord'dan arkadaşlıktan atmışsınız galiba.

Ayrıca proje açık kaynak ise kodlar dünyada herhangi bir kişi tarafından alınıp düzenlenebilir.
Ne güzel işte, herkes projenden yararlanacak, virüs diyenlere olmadığı hakkında kanıdın olacak, gelişimine yardım edebilecek insanlar olacak vesaire.

Bu Türk projeleri neden hep kapalı kaynak oluyor bilmiyorum, ondan sonra desteklemiyorsun diyorlar. Herhalde "bedavaya yayınlayayım, sonraya satarım" kafası ya da "ismini değiştirip kendi yapımı gibi sunarlar yazılımımı" kafası var. Biri bana Türk'lerin kapalı kaynak aşığı olmasının sebebini açıklarsa sevinirim, çünkü cidden anlamıyorum :D

Ne güzel işte, herkes projenden yararlanacak, virüs diyenlere olmadığı hakkında kanıdın olacak, gelişimine yardım edebilecek insanlar olacak vesaire.

Bu Türk projeleri neden hep kapalı kaynak oluyor bilmiyorum, ondan sonra desteklemiyorsun diyorlar. Herhalde "bedavaya yayınlayayım, sonraya satarım" kafası ya da "ismini değiştirip kendi yapımı gibi sunarlar yazılımımı" kafası var. Biri bana Türk'lerin kapalı kaynak aşığı olmasının sebebini açıklarsa sevinirim, çünkü cidden anlamıyorum :D

Hocam 1.si bu proje @312971 ile benim projem 2.si kapalı kaynak olması gerek çünkü kodlar incelenerek güvenlik açığı bulunabilir. Yani davalık olmak istemiyoruz ve eğer açık kaynak kodlu yapılırsa ortaya bir sürü bizim tarayıcımızın varyasyonları çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı