Sufi 3.2 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürüm de Sufibyte güncelleme sistemindeki bazı bugları giderdim, artık Sufi'nin bir oyunu var, Uİ sadeleştirdim, geçmiş özelliğini geri getirdim ve artık dosya indirebiliyoruz.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben içerik üreticisinden rızasını aldım. Hocam eyvallah kodları kurtarmışsınız ama kafanızın istediğine göre her sürümü RE edemezsiniz!

Hocam ben kavga istemiyorum ama böyle devam ederse olacak.
Her sürümü re etmiyorum. Siz adamın videosunda yazdığı kodları yazmış sonrada xale yazan yerleri sufi diye değiştirmişsiniz.

@404631 baktığıma göre yazdıklarınızda haklısınız ama içerik sahibinden izin alındıysa(alındı mı bilmiyoruz) bir sorun olmaz. Boştan yere kavga etmeye gerek yok. Lakin içerik sahibinden izin alınmalı.

@404631 baktığıma göre yazdıklarınızda haklısınız ama içerik sahibinden izin alındıysa(alındı mı bilmiyoruz) bir sorun olmaz. Boştan yere kavga etmeye gerek yok. Lakin içerik sahibinden izin alınmalı.
Alıntı yaptığını ve kendisinin sıfırdan yazmadığını, belirtmeliydi.

Her sürümü re etmiyorum. Siz adamın videosunda yazdığı kodları yazmış sonrada xale yazan yerleri sufi diye değiştirmişsiniz.

Hocam ben rızasını aldım ve çok fazla güncelleme istendiği ve @312971 hocamın da dolu olduğu için böyle bir şey yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı