Sulu yemek yiyemiyorum

Berk Uzunkaya

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben başlıkta belirttiğim gibi sulu yemekler yiyemiyorum. Örnek vermek gerekirse çorbadan bir kaşık alıp içtikten sonra ikinci kaşığı alamadan kusuyorum. Hiçbir sulu yemek yiyemiyorum, öneri yapabilecek var mı?

Not: 15 yaşındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben başlıkta belirttiğim gibi sulu yemekler yiyemiyorum. Örnek vermek gerekirse çorbadan bir kaşık alıp içtikten sonra ikinci kaşığı alamadan kusuyorum. Hiçbir sulu yemek yiyemiyorum, öneri yapabilecek var mı?

Bir uzmana başvursan iyi olur.

Yeşil fasulye yiyebiliyor musunuz? O da çok sulu bir yemek değil aslında.

Kendini iyice acıktır. Oruç tutuyorsan daha fazla iş yap, koş, spor yap ya da aklına ne gelirse. Bunları yaptıktan sonra çorbayı kendi ellerinle hazırla yardım alarak da yapabilirsin amacımız yapılışını görmen ve aç olduğun için canının çekmesi. Akşam ikinci tabağını bile içersin :D Bunun yanında çorbayı somun ekmekle yemeni tavsiye ederim içine batırıp yiyebilirsin mutlaka ekmek olsun yanında.

Aynısı bana da oluyordu ben de içemiyordum. Bu bence bana göre yemeği algılayamıyorsun yani tadı alıyorsun, ama içindeki öğeleri kötü olarak algılıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı