Sunucuya özel Discord botu fiyatı ne kadar olmalı?

Eralp01

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben kendi sunucum için bot yazıyorum. Acaba başka sunuculara bot yapmaya başlasam alan olur mu ve sunucuya özel bot fiyatı ne kadar olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka sunuculara satmaktan ziyade Fiverr, Freelancer gibi sitelerde ilan oluşturarak para kazanmayı hedefleyebilirsin.
Ama para kazanma hırsıyla gidip çok fazla bi fiyat koyarsan asla tutmazlar, ucuz işler yap tecrübe kazandıkça zamanla arttırırsın biyografi kısmına da yazarsın hem yaptığın işleri.

Bot ne işe yarayacak? Diyorsanız saati göstercek 1 TL eder. Ama oyun oynayacak direk Google gibi çalışacak ve benzeri özellikleri olacaksa 15 20 TL olabilir.

10-20 TL'ye alıcı bulabilirseniz sevinin. Her yerde bot altyapısı var, şahsen 50-100 TL vereceğime iki video izler altyapıyı düzenler kullanırım. Ucuz fiyatlar koyunuz, diyorsanız ki benim botumun süper güçleri var, koyun 50-100 TL.

Konu eski, ancak bot piyasası bu kadar ucuza değil. Bu fiyata millet anca hazır altyapili JS botu verir.

Ben küçük YouTube kanallarina yapıyordum 5-6 saatlik iş için 150-200TL kazanıyordum.

Bot ise YouTube kanalındaki yorumlari Discord'a gönderme botuydu. Ortalama zorluktaydi yapımı fiyatlar bu şekilde. Bu kadar ucuz değil.

Merhaba,

Ben kendi sunucum için bot yazıyorum. Acaba başka sunuculara bot yapmaya başlasam alan olur mu ve sunucuya özel bot fiyatı ne kadar olmalı?
Alan olur elbette. Ancak satır başından belli bir ücret almak gibi şeyler mantıklı değil. Adaletli de değil çünkü herkesin kod yazım tarzı başka; tecrübesi de başka. Kimi bir sistemi 5 satırda yazar kimi aynı sistemi 15 satırda. O yüzden verdiğin emeği düşünerek fiyat ver. Sistemler de önemli tabii...

Yeni konular

Geri
Yukarı