Super hexagon oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Bu oyunu oynayan var mı? Bu oyunu oynayanların ya da oynamayanların düşüncesini merak etmekteyim. Ne düşünüyorsunuz?

1618035798753.png

Bu oyun bir süreden sonra net çıldırtıyor.

Hocam bizim arkadaş daha fazla oynamış.

Eki Görüntüle 966974

Bende almıştım eskiden ama neredeyse hiç oynamadım, kart düşürmek ve oyunlarda sıra beklerken oynanabilecek küçük bir oyun.

Zamanında crack falan takılmıştım. Sonradan oyunu satın almaya karar vermiştim de ama gerçekten tam kanser oyun.

Eskiden oynardım. Bayağı kanser oyundu. Bir Dark Souls, iki bu :D

Dark Souls da bayağı kanserdi :D

Güzel oyun bence, telefonda bitirmiştim ama şu bilgisayarda bitirmek nedense bir türlü nasip olmadı :D Ekran büyük olunca takip etmesi çok zorlaşıyor. En son 4-5 yıl önce falan oynuyordum, şu an girsem bitirebilir miyim merak ettim 🤔
resim_2021-04-14_202049.png

24 dakika sonra gelen edit: Çok zor olmadı zamanında nasıl bitirememişim anlamadım :D
resim_2021-04-14_204944.png

Güzel oyun bence, telefonda bitirmiştim ama şu bilgisayarda bitirmek nedense bir türlü nasip olmadı :D ekran büyük olunca takip etmesi çok zorlaşıyor. En son 4-5 yıl önce falan oynuyordum, şu an girsem bitirebilir miyim merak ettim 🤔Eki Görüntüle 974525

24 dakika sonra gelen edit: Çok zor olmadı zamanında nasıl bitirememişim anlamadım :D
Eki Görüntüle 974566

Alışkanlık gerektiriyor.

Oynarken kör oluyordum.

Ama %100 bitirmiştim yine de, oley be!

Harcadığım saate kesinlikle değmedi. Lanet oyun 1 hafta sürdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı