Superbox alınır mı?

• Konuyu başlatan knyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 2B
Ben de zamanında o hızlarda internet kullandım ve şu anki Superbox'tan daha stabildi. Tabi altyapıya da bağlı. Superbox 10/5 tam olarak veriyor ancak mobil internet olduğundan kablolu kadar stabil değil.

Size şöyle söylemeliyim ailemin birazcık cimriliğinden aşağıda eczanemiz var oradan 10 metrelik Ethernet kablosu çekip modeme bağladı evde iş yeri interneti kullanıyoruz. Ve değerler eczanede de evde de en yüksek 7download 0.6upload.

Bu çöpe sırf uzaktan eğitim var diye aylık 170TL para veriyoruz.

1603449494821.png

Buyur geçmek mi istiyorsun? Al geç dostum karşındaki tablo bu olacak. Evimde Turkcell hattım 50Mbps vermesine rağmen 3G ve 4G'de aldığım sonuç bu. Pislikler verdiğim paranın karşılığını vermeyi bırak internet bile veremiyorlar. Turkcell bu ülkenin kanseridir.

Ev adresinizde altyapı yok mu? Firmalar ne kadar hız veriyor?
Bu çöpe sırf uzaktan eğitim var diye aylık 170TL para veriyoruz.

Eki Görüntüle 712010

Buyur geçmek mi istiyorsun? Al geç dostum karşındaki tablo bu olacak. Evimde Turkcell hattım 50Mbps vermesine rağmen 3G ve 4G'de aldığım sonuç bu. Pislikler verdiğim paranın karşılığını vermeyi bırak internet bile veremiyorlar. Turkcell bu ülkenin kanseridir.
Çeken bir yere koyun modemi. Ben de benzer sorunla karşılaştım. Meğer olduğu yerden kaynaklıymış. Şu an USB Wi-Fi alıcısı ile 1 oda mesafedeki hızım bu:

1603449671261.png

Aylık 210TL vereceksin ve kafanı duvarlara vuracaksın. 12 Ay boyunca da çıkamayacaksın izin vermeyecekler. Müşteri hizmetlerini aradığında 30 dakikada bağlanacaksın ve bizden kaynaklı değil diyecekler. Çok küfür edeceksin ama işe yaramayacak.

Aylık 210TL vereceksin ve kafanı duvarlara vuracaksın. 12 Ay boyunca da çıkamayacaksın izin vermeyecekler. Müşteri hizmetlerini aradığında 30 dakikada bağlanacaksın ve bizden kaynaklı değil diyecekler. Çok küfür edeceksin ama işe yaramayacak.
Ben Vodafone'un Redbox tarifelerine geçecektim. 2 kere iptal oldu. Tam bir daha başvuru yapacaktım altyapı geldi eve.

Ben de almayı düşünüyordum. Çünkü TT 8 Mbps destekleyen altyapıma rağmen 4 Mbps hız veriyorlar ve derslerde çok zorluk çekiyorum. Memnun olanlar var çevremde, ama ping sorunları var. Fakat bence en güzel olanağı taşınabilir olması. Eğer 4G çekmiyorsa uzak durulması gereken hizmet.

Geri
Yukarı