Superbox alınır mı?

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
Merhaba, Superbox kotalı paketlerden almayı düşünüyorum. Oyun oynuyorum, yazılım yapıyorum, yayın açıyorum. 500 GB kotalı almayı düşünüyorum. Evde bir tek ben interneti kullanıyorum? bir de annem babam. (Onlar da sadece arada bir video izliyor ve genellikle Instagram, Facebook vesaire geziniyorlar.) Sizce yeterli midir?

Önereceğiniz başka bir paket varsa iyi olur? Yükleme hızının yüksek olması güzel olur.

Fiyatı çok pahalı. Yayın açmak ve video izlemek çok internet götürür. 500 GB yetmeyecektir. Ayrıca telefonun çektiği kadar, hatta bazen daha az performans veriyor. Bence iyi bir internet hizmeti değil.

2 yıl boyunca kullandım hocam 169 TL ödüyordum sınırsızdı 20Mbps download 10Mbps upload alıyordum. Öncelikle 500 GB'ın yeteceğine kesinlikle inanmıyorum, problem olarak son zamanlarda çok çektiğimi hatırlıyorum. O zamanlar oturduğumuz evde altyapı yoktu mecburen almıştık iyiydi fakat son ayına girer girmez iptal işlemlerini başlattım sorun olmadı o konuda ama her ay 2 3 kere bazı aylar 5 6 kez müşteri hizmetlerini arıyordum. Kablonet'e geçtim 1 ay oldu hiçbir sıkıntı yok. Alt yapın varsa tavsiyem daha hızlı ve daha ucuz olan TTNET Kablonet vs alıp kampanyalardan yararlanmandır. Ha mecbur isen 500 GB 20 Mbps 10 upload yeter diyorsan zaten başka çaren yok :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda +200 ping görürsünüz. Yayın ise sürekli drop yer. Altyapı varsa kullanın, yoksa alabilirsiniz.

Hayır dostum Speedtest'de 30 40 arası ping görüyorsun TR sunuculu oyunlarda Max 60 70 ping CS:GO tarzı oyunlarda 80 120 arası ping alırsın. 2 yıl kullandım, yayınlarda ise donma olabiliyordu.

Asla ve asla. Kurtulması da çok zahmetli. Uğraştırıyorlar. Aklın varsa yanından bile geçme. 3G-4.5G dalgalanmalar oluyor. Ping çok yüksek. Stabil değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Superbox kotalı paketlerden almayı düşünüyorum. Oyun oynuyorum, yazılım yapıyorum, yayın açıyorum. 500 GB kotalı almayı düşünüyorum. Evde bir tek ben interneti kullanıyorum? bir de annem babam. (Onlar da sadece arada bir video izliyor ve genellikle Instagram, Facebook vesaire geziniyorlar.) Sizce yeterli midir?

Önereceğiniz başka bir paket varsa iyi olur? Yükleme hızının yüksek olması güzel olur.
Tek kelime ile alınmaz. Paket loss sorunları var. Online oyunlar için önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı