Superbox alınır mı?

Erkut Özgür

Decapat
Daha fazla  
Şu an kullandığım internet Superonline ve altyapım 6 Mbps download, 0.6 Mbps upload veriyor, haliyle yetersiz olmasıyla tam 12 cihaz bu internete bağlanıyor. Ben sadece bilgisayarımda ve telefonumda kullanmak için 20Mbps sınırsız Superbox'a geçmeyi düşünüyorum. Telefonumun mobil verisinden 20 Mbps download ve 20 Mbps upload alabiliyorum. İnternette çok sayıda şikayet gördüm, download yapmaya başlayınca Download'ın düşmesi, yüksek ping sorunları vs. Ben çoğunlukla oyun indirmek, Online oyun oynamak ve yayın yapmak için kullanacağım. Kullanan arkadaşlar sizce Superbox alınır mı?

Superbox almadan önce biraz altyapı ile uğraşmayı dene. Türk Telekom'a sürekli altyapı için başvur. VDSL saha dolabı istiyoruz diye söyle. Eğer bir sonuç olmaz ise mecbur olarak Superbox alırsınız ama söyleyeyim online oyunları çok zor oynatabiliyor ama bölgeye göre değişebilir.

Şu an kullandığım internet Superonline ve altyapım 6 Mbps download, 0.6 Mbps upload veriyor, haliyle yetersiz olmasıyla tam 12 cihaz bu internete bağlanıyor. Ben sadece bilgisayarımda ve telefonumda kullanmak için 20Mbps sınırsız Superbox'a geçmeyi düşünüyorum. Telefonumun mobil verisinden 20 Mbps download ve 20 Mbps upload alabiliyorum. İnternette çok sayıda şikayet gördüm, download yapmaya başlayınca Download'ın düşmesi, yüksek ping sorunları vs. ben çoğunlukla oyun indirmek, Online oyun oynamak ve yayın yapmak için kullanacağım. Kullanan arkadaşlar sizce Superbox alınır mı?

Alınmaz. Zaten Superbox genellikle seyahat edenler için daha kullanışlı.

Superbox almadan önce biraz altyapı ile uğraşmayı dene. Türk Telekom'a sürekli altyapı için başvur. VDSL saha dolabı istiyoruz diye söyle. Eğer bir sonuç olmaz ise mecbur olarak Superbox alırsınız ama söyleyeyim online oyunları çok zor oynatabiliyor ama bölgeye göre değişebilir.
Yalnız bu adam ciddi anlamda dağın başında yaşıyor onu da hesaba katın :D.

Yalnız bu adam ciddi anlamda dağın başında yaşıyor onu da hesaba katın :D.
Boş yapma buğra. Her dağ başının yan sokağında vdsl altyapı olur ya zaten.

Dosya Ekleri

• bosyapmabugra.png
    bosyapmabugra.png
    362,5 KB · Görüntüleme: 31
Boş yapma buğra. Her dağ başının yan sokağında vdsl altyapı olur ya zaten.
Ulan sınıfta benim nicki bilmeyen yok mu :D.
Ek olarak durmadan inanılmaz atmasanız.
Şu an kullandığım internet Superonline ve altyapım 6 Mbps download, 0.6 Mbps upload veriyor, haliyle yetersiz olmasıyla tam 12 cihaz bu internete bağlanıyor. Ben sadece bilgisayarımda ve telefonumda kullanmak için 20Mbps sınırsız Superbox'a geçmeyi düşünüyorum. Telefonumun mobil verisinden 20 Mbps download ve 20 Mbps upload alabiliyorum. İnternette çok sayıda şikayet gördüm, download yapmaya başlayınca Download'ın düşmesi, yüksek ping sorunları vs. Ben çoğunlukla oyun indirmek, Online oyun oynamak ve yayın yapmak için kullanacağım. Kullanan arkadaşlar sizce Superbox alınır mı?
Superbox hakkında duyduğum iyi yorumlar çok az zaten.
Senin yapacağın en iyi iş durmadan başvuru yapmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı