Superbox anten ile ping düşer mi?

iMrAli

Femtopat
Daha fazla  
Superbox aldıydım bazen internet iyi oluyor TR serverında 69 80 arası oluyor yabancı sunucuda 99 130 arası oluyor. Ben Superbox'uma anten takarsan pingim düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Superbox aldıydım bazen internet iyi oluyor TR serverında 69 80 arası oluyor yabancı sunucuda 99 130 arası oluyor. Ben Superbox'uma anten takarsan pingim düşer mi?
Süperbox çözümü olmayan sorunlu bir internet hizmetidir. 3G bağlantı belki çare olabilir. Zaten o Süperbox cihazına kablo ile bağlanmazsanız da düzgün bir bağlantı olmuyor.

Kablosuz üzerinde sürekli paket kaybı oluyor.

İnternetiniz çekmiyorsa işe yarar fakat full çektiği sürece anten de fayda etmez. Geçen seneki kullanım deneyimime göre 3G daha az ping veriyor. Dilerseniz modem arayüzünden 3G'ye geçip bir de öyle test edebilirsiniz ping değerinizi.

İnternetiniz çekmiyorsa işe yarar fakat Full çektiği sürece anten de fayda etmez. Geçen seneki kullanım deneyimime göre 3G daha az ping veriyor. Dilerseniz modem arayüzünden 3G'ye geçip bir de öyle test edebilirsiniz ping değerinizi.

Peki anten alsam 3G'ye modemi alsam bir de internet biraz daha stabil olur mu?
Superbox fiyatını 600 lira yapmışlar şok oldum siz öğrenince ne tepki verdiniz.

1 sene önce 129 TL ödüyordum bu sene 159 TL'ye yükseltdiler bu kadar pahalı olmasını anlamıyorum.

Son düzenleme:
Stabiliteyi etkileyeceğini pek sanmam antenin. Fakat 3G'ye almayı kesinlikle deneyin. Ek olarak müşteri hizmetlerine sorunu bildirin zira uzaktan güncelleme yapıyor kendileri.

Mobil veri üzerinden oyun oynuyorsun çok iyi bir deneyim bekleme. Sunucuya olan uzaklıkığın ve baz istasyonu yoğunluğu çok etkiliyor.

Gelişmiş bir yerde LTE bağlantı kullanmıyorsan çok iyi ping vermiyor.

Bursa'da nereye gidersem gideyim LTE en kötü 2 çekiyor. Dağa gittiğimde CoD Mobile oynamıştım 45-50 arası ping almıştım. Türkiye sunucularına 25-28 arası alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı