Superbox düşük indirme hızı

Websitenize 192.168.1.1 yazın ve admin paneline giriş yapın. Daha sonra Ağ Ayarları sekmesine girip oradan da Mobil Ağ Araması sekmesine ilerleyin ve oradan tercih edilen ağ modunu "Sadece 3G" olarak seçin. Sonra da modemi kapatıp açın. Aynı testi tekrar yapın ve yeni sonuçları paylaşın.

Websitenize 192.168.1.1 yazın ve admin paneline giriş yapın. Daha sonra Ağ Ayarları sekmesine girip oradan da Mobil Ağ Araması sekmesine ilerleyin ve oradan tercih edilen ağ modunu "Sadece 3G" olarak seçin. Sonra da modemi kapatıp açın. Aynı testi tekrar yapın ve yeni sonuçları paylaşın.

WB

Superonline'nın kendi sitesi fakat üye falan olmadan belirli standart girişleri falanda yazıyorum giremiyorum eğer söyledğiniz gibi yaparsam değişicek mi iddialı yazmışsınnız bu sorunuda çözebilir misiniz

Superonline'nın kendi sitesi fakat üye falan olmadan belirli standart girişleri falanda yazıyorum giremiyorum eğer söyledğiniz gibi yaparsam değişecek mi iddialı yazmışsınnız bu sorunuda çözebilir misiniz

Garantisi yok ama ben böyle hallettim. 4G trafiği daha yoğun olduğundan 3G indirmiştim. Bu arada,
Kullanıcı Adı: Admin
Parola: Superonline
olarak dener misiniz?

Tabii bu şifre modemin arkasında da yazıyor. Yine giriş yapamazsanız Superbox Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Garantisi yok ama ben böyle hallettim. 4G trafiği daha yoğun olduğundan 3G indirmiştim. Bu arada,
Kullanıcı Adı: Admin
Parola: Superonline
Olarak dener misiniz?

Tabii bu şifre modemin arkasında da yazıyor. Yine giriş yapamazsanız Superbox Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden sisteme girdm fakat 3 g nereden yapılır bulamadım?

Müşteri hizmetlerinden sisteme girdim fakat 3G nereden yapılır bulamadım?

Yukarıda anlatmıştım. Bulamazsanız direkt olarak müşteri hizmetlerini ararsınız onlar da halleder.

Yeni konular

Geri
Yukarı