Superbox modemi başka hat ile kullanabilir miyim?

Küçükpazarlı

Hectopat
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
1.002
Çözümler
2
Yer
psk. svş. uzm.
Mümkün mü böyle bir şey? Superbox internetimin kotası bitti o yüzden modemdeki Turkcell SIM kartı çıkarıp Türk Telekom hattımdaki 10 GB kullanmak istiyorum. Telefonunda kullansana diyenler olacak geçici olarak tuşlu telefon kullandığım için tarifemdeki interneti kullanamıyorum.
 

Ipares

Decipat
Katılım
1 Eylül 2020
Mesajlar
1.194
Makaleler
6
Çözümler
4
Yer
Izmir
Mümkün mü böyle bir şey? Superbox internetimin kotası bitti o yüzden modemdeki Turkcell sım kartı çıkarıp Türk Telekom hattımdaki 10 GB kullanmak istiyorum. Telefonunda kullansana diyenler olacak geçici olarak tuşlu telefon kullandığım için tarifemdeki interneti kullanamıyorum.

Orada denesen olmayabilir. Eskiden Vodafone cepte Wi-Fi tarzında şeyler vardı. Onların 4.5G versiyonlarını satın alıp kullanabilirsin. Bende 2015'den kalma var ve hala kullanıyorum. Faturasız hatta 1500 gani dk yükledim kullanıyorum. Ama 3G olduğu için hızı yerlerde. 4.5G almanı öneririm. Fazla pahalı da değiller.
 

EnemyOne

Hectopat
Katılım
4 Eylül 2016
Mesajlar
8
Yer
Uşak
Superbox modeme herhangi bir hattın SIM kartını takıp kullanabilirsiniz, sadece pin kodu olmasın yeterli. Kartı modeme taktıktan sonra modemi resetleyiniz.
 

Yeni konular

Yukarı