Superbox yüksek ping

Uğurcan Mutlu

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
elektrik teknikeri,elektronik teknikeri
Normal ölçümlerde 20 veya 10 arası çıkıyor ama oyunlarda 100-150 arası alıyorum. Çözümü var mıdır? Müşteri hizmetleri bir sorun göremedik dedi.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Valorant CS:GO gibi oyunlar bir tek Forza 5 de internetim sorun çıkarmıyor.

Yüksek bir yerde zaten bir de modem 4 diş 5 diş arası gidip geliyor anten alıp taktım bugün ping değerleri %10 15 civarı düştü.

O zaman o boxı çatıya koy lan kablosuyla bilgisayara bağla.

2 sene boyunca Turkcell Superbox kullandım. Hava şartlarından dolayı ping ve download miktarlarında sürekli değişiklikler yaşanıyordu.

Yaşadığınız ping sorunu 16 ms iyi değil. Bulunduğunuz konum ile Baz istasyonu arasındaki mesafeniz çok fazla değilse gelen sinyaller üzerinde bir güncelleme yaptırınız.

2 sene boyunca Turkcell Superbox kullandım. Hava şartlarından dolayı ping ve download miktarlarında sürekli değişiklikler yaşanıyordu.

Yaşadığınız ping sorunu 16 ms iyi değil. Bulunduğunuz konum ile baz istasyonu arasındaki mesafeniz çok fazla değilse gelen sinyaller üzerinde bir güncelleme yaptırınız.

Maalesef hiçbir şekilde düşme olmadı sabit altyapı için Telekom'a gittim bugün inşallah altyapı gelirde rahatlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı