Superbox'ın Alternatifi var mı?

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, halihazırda Superbox kullanıcısıyız fakat aşırı yüksek fiyata 10Mbps internet alıyoruz. Bulunduğumuz yerde altyapı olmadığı için buna mecburuz. Uygun fiyata veya aynı fiyata daha fazla hız vaat eden bir sağlayıcı var mı bildiğiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Türk Telekom'a fatura yatırmaya gittim ve bir kampanya gördüm 24 ay tahattütlü aylık 100 GB ve cihazla beraber 150 TL ama kendi uyumlu modeminiz varsa 135 TL gibi bir fiyat yani eğer Superbox 100 GB'sini kullanîyorsanız bakabilirsiniz.

Dün Türk Telekom'a fatura yatırmaya gittim ve bir kampanya gördüm 24 ay tahattütlü aylık 100 GB ve cihazla beraber 150 TL ama kendi uyumlu modeminiz varsa 135 TL gibi bir fiyat yani eğer Superbox 100 GB'sini kullanîyorsanız bakabilirsiniz.
Öncelikle teşekkürler fakat sınırsız paketi kullanıyoruz (10mbps sınırlı). İnternet kullanımımız 5 kişi olduğumuz için fazla. Oyun güncellemeleri vs derken geçen ay sadece bilgisayarım 160 gb kullanmış :( Yine de sağ olun

Bende arıyorum Superbox alternatifi. Superbox yüzünden internetten soğudum gerçekten.
Hocam superbox'un alternatifini bilmiyorum ama altyapı için @krc_ysf'a tweet atmanızı önerebilirim. Bir şansınızı deneyin.
Hocam ben altyapı için çok kişiye tweet atmıştım. Türk Telekom genel müdürüne bile atmıştım zamanında. Yabancı birisiydi ismini tam hatırlamıyorum. Telefonla geri dönüş yapıyorlar ama herhangi bir sonuç yok maalesef. 3 yıldır altyapı yok. 4. yılımıza gireceğiz. Sizce bu kişi bunu halledebilirmi?

Geri
Yukarı