Superhot oyunu normal bir oyun mu?

Arthur_ Morgan

Hectopat
Oyunu geçtiğimiz cuma günü Steam'de ücretsiz hafta sonu olarak bedava olunca alıp bitirdim ve oyunun psikolojik bir negatif etkisi olabilir mi diye endişeliyim? Çok saçma olacak ama oyunu oynarken çoğu yerde oyun bana rahatsız edici geldi ve teması yükleme ekranı vs. başımı ve gözlerimi agritti. Bitirdigimden beri başım ağrıyor ve bu konuda şüphelenmeye başladım. Bu oyun normal midir ve sadece bende mi böyle etki yapıyor?

Sanmıyorum hocam çünkü normalde öyle bir durumla karşılaşıyorum yani bu oyundan daha fazla epilepsi tetkleyecek oyunlar vs oynadım fakat asıl değinmek istediğim oyunun rahatsız edici gelmesi bu neden olabilir?
Belki oyunun tarzı yüzündendir. Doktora gitmeyi deneyebilirsiniz test için.

Sanmıyorum hocam çünkü normalde öyle bir durumla karşılaşıyorum yani bu oyundan daha fazla epilepsi tetkleyecek oyunlar vs oynadım fakat asıl değinmek istediğim oyunun rahatsız edici gelmesi bu neden olabilir?
Oyunda en fazla gerçeklik ve sanal ortam arasındaki yaşanan olaylar kafanızı karıştırabilir fakat baş ağrısı olması imkansız. Ben oynarken hiç bir rahatsızlık hissetmemiş hatta baya keyif almıştım.

Gerçeklik ve sanal ortam meselesi oyunun Steam'deki son versiyonunda da vardı değil mi? Mind Control Delete veya oyunun beta versiyonu ile karıştırmıyorumdur umarım.

Geri
Yukarı